SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mehmet Demirkol: Ali Koç’un adaylığı Aykut Kocaman’a bağlı!

Mehmet Demirkol, Fenerbahçe'deki geleceği merak edilen ve başkan adaylığını açıklayan Ali Koç'un, sarı-lacivertli takımın başarılı olması halinde seçimi kaybedeceğini belirtti.

Güncellenme: 12:17, 11/08/2017
Mehmet Demirkol: Ali Koç’un adaylığı Aykut Kocaman’a bağlı!

Spor yazarı Mehmet Demirkol, Fenerbahçe’nin şampiyonlukta güçlü bir aday olması durumunda Aziz Yıldırım’ın yeniden başkanlığa seçileceğini, Ali Koç’un ise bir daha aday olmayacağını iddia etti.

Habertürk Gazetesi’ne açıklamalarda bulunan Demirkol, “Aziz Yıldırım ve Ali Koç’un başkanlık için muhtemel rakipliğini nasıl yorumluyorsunuz?” sorusuna “Fenerbahçe, şampiyonluk yarışının içerisinde kalır ve şampiyonluk için güçlü bir aday olursa Aziz Yıldırım bir daha seçilir. Ali Koç, seçimi kaybederse bir daha aday olmaz. Dolayısıyla Ali Koç'un sarı-lacivertlilerdeki geleceğine Aykut Kocaman'ın takımı karar verecek” cevabını verdi

“AZİZ BEY BIRAKMAMAK İÇİN…”

Serdar Ali Çelikler ise konuyla ilgili, “Bu yorum için de daha erken. Ancak Aziz Yıldırım bırakmamak için her şeyi yapar. Çünkü bırakırsa en basitinden yolda motosikletlinin önünü kestiğinde yanına gelecek polis korumaları olmayacak! Aziz Bey bırakmamak için her şeyi ama her şeyi yapacaktır” şeklinde görüş bildirdi.