SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

BeIN Sports’un son dakika haberine göre; Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Arda Turan transferi için oyuncunun menajeri Ahmet Bulut ile görüşüyor. İspanya basınında yer alan haberlerde, Katalan ekibinin Arda Turan’ı kiralamaya sıcak bakmadığı ancak satışına onay verebileceği ifade ediliyordu. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ise, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada “Arda’nın futbolu Galatasaray’da bırakmasını istiyoruz” ifadelerini kullanmıştı. 2015 yılında Atletico Madrid’den Barcelona’ya transfer olan 30 yaşındaki futbolcu, Barcelona’nın yeni hocası Ernesto Valverde’nin gözüne girmeyi başaramamıştı.

İLGİLİ HABER Galatasaray`ın yıldızı Gomis`in filmlere konu olacak hayat hikayesi Galatasaray`ın yıldızı Gomis`in filmlere konu olacak hayat hikayesi

Taksim’deki buluşmada taraftarların önce 1 yıllık kiralık sözleşme üzerinde konuştuğu öğrenildi. Dana sonraki detaylarda Arda’nın giyeceği forma numarasından satış opsiyonuna kadar bir çok maddenin belirleneceği ifade edildi. Özbek-Bulut zirvesinden Arda Turan7ın transferi için prenispte anlaşma sağlanması bekleniyor. Galatasaray altyapısında yetişen Arda, 2011 yılında Atletico Madrid’e transfer olmuş ve sergilediği performansla adından söz ettirmeyi başarmıştı.

Öte yandan Galatasaray Yönetimi’nin Feghouli ve Asamoah’ın transferleri için de Bulut’a yetki verdiği ve kısa sürede bu isimlerin de kadroya katılacağı öğrenildi.

 

İLGİLİ HABER Dursun Özbek`ten Fatih Terim ve Arda Turan açıklaması Dursun Özbek`ten Fatih Terim ve Arda Turan açıklaması

Yayınlanma Tarihi:16:08,