SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kebapçı Selahattin Türk Telekom Stadyumu’ndaki şubesini kapattı

Fatih Terim ile yaşanan tartışmayla gündeme gelen Adana Yüzevler Kebap’ın sahibi Selahattin Aydoğdu, Galatasaray’ın Türk Telekom Stadyumu’ndaki şubesini kapattı. Aydoğdu, “Zarar ettiğimiz için kapattık. Son dönemde yaşanan olaylarla ilgisi yok” açıklamasını yaptı.

Güncellenme: 13:29, 09/08/2017
Kebapçı Selahattin Türk Telekom Stadyumu’ndaki şubesini kapattı

Adana Yüzevler Kebap'ın sahibi Selahattin Aydoğdu ile Türkiye Eski Futbol Direktörü Fatih Terim arasında yaşanan tartışmadan sonra, ne olacağı merak edilen Türk Telekom Stadyumu'ndaki Adana Yüzevler Kebap kapandı.

Hürriyet gazetesinin haberine göre, Restoranı, Fatih Terim ile yaşananlardan dolayı kapatmadıklarını anlatan Selahattin Aydoğdu, “Türk Telekom Arena Stadyumu'ndaki restoranı 2011'de yani stadın faaliyete başladığı gün açtık. Burada ilk etapta ciddi başarılar elde ettik. Dönemin Galatasaray Başkanı Adnan Polat ile de iyi ilişkilerimiz vardı. Galatasaray yeşil sahalarda başarıyı yakaladıkça stadyum full çekiyordu. Ancak son iki yıldır bu başarı bir türlü gelmedi ve taraftar da maç izlemeyi bıraktı. 2015-2016 sezonunda da zarar etmiştik. Ancak bir yıl daha dayanma kararı aldık. 2016-2017 sezonunda zararımız 400 bin liraya çıktı. Önümüzdeki yıl da başarının geleceğini düşünmüyorum. Bu kadar çok transfer yapıldı ama sezon öncesi yine başarısızlık var. Bir yıl daha süremiz olmasına rağmen Türk Telekom Arena'daki şubemizi kapatma kararı aldık” dedi.

İLGİLİ HABER Seedorf: Fatih Terim bir Türk efsanesidir Seedorf: Fatih Terim bir Türk efsanesidir

Yayınlanma Tarihi:08:42,