SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Jose Mourinho madalyasını minik taraftara hediye etti

İngiliz ekibi Manchester United'ın teknik direktörü Jose Mourinho, Süper Kupa karşılaşmasının ardından madalyasını tribündeki bir çocuğa armağan etti.

Güncellenme: 10:17, 09/08/2017

SÖZCÜ SKOR DIŞ HABERLER / Manchester United Teknik Direktörü Jose Mourinho, Real Madrid ile oynadıkları Süper Kupa karşılaşmasının ardından yaptığı jestle yine gönülleri kazanmayı başardı.

Makedonya’da oynanan mücadeleyi Real Madrid 2-1 kazanarak kupayı müzesine götürdü. Portekizli çalıştırıcı Jose Mourinho ise, maç sonrasında ikincilik madalyasını tribündeki minik bir taraftara hediye etti.

Konu hakkında açıklama yapan Jose, “Kazandığım zamanlarda bile bazen madalyamı saklamıyorum. Tribünde Manchester United formalı küçük bir çocuk gördüm. Nereden geldiğine dair bir fikrim yok. Ama bu sayede beni asla unutmayacak” dedi.

Başarılı hoca 2006 yılında da Chelsea ile kazandığı Premier Lig şampiyonluğu sonrasında madalyasını bir taraftara vermişti.

İLGİLİ HABER Real Madrid ve Manchester United karşılaştı, bir numaralı kupa sahibini buldu Real Madrid ve Manchester United karşılaştı, bir numaralı kupa sahibini buldu