SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yeni sezon öncesinde stoper arayışlarına hız kazandıran Beşiktaş, İtalyan Kulübü İnter’in Şilili oyuncusu Gary Medel’i kadrosuna katmaya çok yaklaştı.

Oyuncunun kendisi ile her konuda anlaşmaya varan Siyah-Beyazlılar, Medel’in formasını giydiği İnter ile de süren pazarlıklarda anlaşma noktasına geldi.

Transfer komitesi transfer konusundaki son pürüzleri gidermek için Milano’ya gidecek. 2 sezondur yaptığı başarılı transfer hamleleri ile dikkat çeken transfer komitesi, bu kez de İnter ile pazarlık masasına oturarak Gary Medel’i kadroya katmak için uğraş verecek. İLGİLİ HABER Tolgay Arslan, Beşiktaş ile sözleşme yeniledi Tolgay Arslan, Beşiktaş ile sözleşme yeniledi

Siyah-Beyazlı yöneticiler İnter ile de bonservis konusunda anlaşma sağlanması durumunda resmi imzaları atarak Medel ile birlikte İstanbul’a dönecek.

30 yaşındaki Şilili oyuncu hem stoper hem de ön libero oynayabiliyor. Geçen sezon İnter ile 31 resmi karşılaşmaya çıkan Medel, Şili Milli Takımı’nın formasını da 102 kez giydi ve 7 gol attı.