SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Lucas Lima’dan Fenerbahçe’yi üzecek açıklama! ‘Burada mutluyum’

Fenerbahçe'nin kadrosuna katmak için uğraştığı Brezilyalı orta saha oyuncusu Lucas Lima, Santos'ta kalacağını açıkladı.

Güncellenme: 14:12, 08/08/2017
Lucas Lima’dan Fenerbahçe’yi üzecek açıklama! ‘Burada mutluyum’

SÖZCÜ SKOR DIŞ HABERLER / Süper Lig ekibi Fenerbahçe’nin bir süredir transfer etmek için yoğun çaba sarfettiği Brezilyalı Lucas Lima’dan üzücü haber geldi.

Santos’un 27 yaşındaki futbolcusu yaptığı açıklama ile Fenerbahçe’nin teklifini reddettiğini duyurdu. Brezilya basınında yer alan habere göre, Fenerbahçe’nin 4 sezon için 20 milyon Euro önerdiği yıldız, bu teklifi geri çevirdi.

İLGİLİ HABER Lucas Lima`dan Fenerbahçe ve Alex de Souza açıklaması Lucas Lima`dan Fenerbahçe ve Alex de Souza açıklaması

Fenerbahçeli yöneticilerin transferi noktalamak için çok çalıştığı, oyuncunun babasını da ikna etmeye çalıştıkları ancak Lima’nın teklifi kabul etmediği belirtildi. Santos ile sözleşmesi yıl sonunda bitecek olan Lima, Brezilya kulübünün 3 yıllık teklifine de henüz yanıt vermedi.

Transferi hakkında konuşan Lima, “2018’de nerede olacağıma henüz karar vermedim. Bunu çok fazla düşünmedim. Olayları akışına bırakıyorum ve bu işe yaradı. Başkanla görüşmek için iradem var. Sürekli irtibattayız. Burada mutluyum ve umarım daha fazla başarı elde edeceğim” dedi.

Başarılı futbolcu geçen hafta yaptığı açıklamada, “Bana gelen herhangi bir teklif yok. Geçen yıl bazı ilgilenenler olmuştu” ifadelerini kullanmıştı.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe, Perez seferine çıkıyor Fenerbahçe, Perez seferine çıkıyor

Yayınlanma Tarihi:14:08,