SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dursun Özbek’ten Fatih Terim ve Arda Turan açıklaması

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, "Galatasaray futbol takımının başında bir hoca var. Fatih Terim tartışmalarını doğru bulmuyorum" dedi. Özbek ayrıca, "Arda'nın Galatasaray'da futbolu bırakması en büyük arzumuz. Bu yönde de çalışmalarımız var" diye konuştu

Güncellenme: 13:21, 08/08/2017
Dursun Özbek’ten Fatih Terim ve Arda Turan açıklaması

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek gündemdeki sıcaklığını koruyan Tudor, Fatih Terim ve Arda Turan konularında açıklamalarda bulundu.

Dursun Özbek, Arda Turan ile ilgilendiklerini resmen açıklayarak; “Arda Turan çok iyi bir Galatasaraylı. Elbette Arda’nın hizmet vereceği en önemli yer Galatasaray. Biz Arda’nın Galatasaray’a gelmesini istiyoruz. Bu manada çalışmalarımız var” dedi.

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Fatih Terim konusunda da ise “Galatasaray çok önemli bir dönemden geçiyor. Tüm camiamızın birlik ve beraberlik içinde olması lazım. Galatasaray yönetimini yıpratmak için insanlar uğraşmamalıdır. Şu anda Galatasaray’ın hocası var, sistemi var. Fatih Terim konusu açarak sezon başında kafa karıştırmaya gerek yok. Bizim yaptığımız çalışmalar antrenör arama çalışmaları değildir. Bizim hocamız Tudor’dur” şeklinde konuştu.

Özbek; Riva’nın satışından gelen ve gelecek olan rakamların polemik haline gelmesi konusunda ise “Galatasaray’ın futbol bütçesi bellidir. Bu bütçenin dışına çıkmamız gibi bir durum söz konusu değil” cümlelerini kurdu.

İLGİLİ HABER Gomis: Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak Gomis: Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak

Yayınlanma Tarihi:12:05,