SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım: 5 milyon Euro verdiler satmadım

Flaş açıklamalarda bulunan Aziz Yıldırım, taraftarın merak ettiği genç oyunculara da değindi. Yıldırım, Oğuz Kaan Güçtekin için Manchester City'nin 5 milyon Euro teklif ettiğini ancak genç oyuncuyu satmayı düşünmediklerini ifade etti.

Güncellenme: 08:06, 09/08/2017
Aziz Yıldırım: 5 milyon Euro verdiler satmadım

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım NTV Spor’da katıldığı %100 Futbol programında önemli açıklamalarda bulundu. Şekip Mosturoğlu’yla birlikte katıldıkları programda Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova’ın sorularını yanıtlayan Yıldırım, genç oyuncular hakkında da flaş ifadeler kullandı.

Yıldırım, “Altyapı oyuncumuz Oğuz Kaan Güçtekin için Manchester City, 5 milyon Euro teklif etti. Satmadık” derken Eljif Elmas transferi hakkında da bilgi verdi. FIFA’nın kararını beklediklerinin altını çizen Yıldırım, “Ajax’tan, Manchester City’den, Türk takımlarından toplamda 26 takımın Eljif Elmas’a talip olduğunu biliyorduk” dedi.

Emre Mor transferi de Yıldırım’ın konu başlıkları arasındaydı. Yıldırım Emre Mor’a resmi teklifte bulunduklarını belirtti ve topu Borussia Dortmund’a attı. Yıldırım, Dortmund'un Inter'den istedikleri bir oyuncuyu alabilmek için Emre'yi kullandığını da söyledi.

İLGİLİ HABER Son dakika! Aziz Yıldırım %100 Futbol`da konuştu Son dakika! Aziz Yıldırım %100 Futbol`da konuştu

Yayınlanma Tarihi:22:30,