SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mauricio Isla, Cagliari maçı sonrası konuştu! “Şaşkınım”

Fenerbahçe formasıyla eski takımı Cagliari karşısına çıkan Mauricio Isla, "Benim için özel bir akşam ve özel bir maçtı" ifadelerini kullandı.

Güncellenme: 23:15, 07/08/2017
Mauricio Isla, Cagliari maçı sonrası konuştu! “Şaşkınım”

Fenerbahçe’nin yeni transferi Mauricio Isla, 1-0'lık Cagliari galibiyetinin ardından yaptığı açıklamada; kariyeri açısından özel bir akşam yaşadığını dile getirdi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Mauricio Isla, “Taraftarın güzel düşüncesini bilmek, tezahüratlarını duymak mutluluk verici. Benim için özel bir akşam ve özel bir maçtı. Cagliari'de 1 yıl geçirdim ve onların sayesinde Türkiye'nin en iyi kulübüne geldim. Çalışmalarım sürüyor. Güzel sözler duymaktan dolayı mutluluk duyuyorum.”dedi. İLGİLİ HABER Fenerbahçe 1-0 Cagliari | Hazırlık maçı Fenerbahçe 1-0 Cagliari | Hazırlık maçı

Şampiyonluk için sonuna kadar mücadele edeceklerinin de altını çizen Isla, “Bazen uyum süreci zorlu geçebilir. Ancak ben geldiğimden bu yana şaşkınım. Hem teknik ekip hem de takım arkadaşlarımın yaklaşımından dolayı büyük şaşkınlık yaşadım. Her çalışmada yüzde yüzümüzü veriyoruz. Hazır olmak zorundayız.” ifadelerini kullandı.

Yapılacak transferlerin kendilerine katkı sağlayacağını dile getiren Isla, “Ligin başlamasına az bir süre kaldı. İyi işler yapmak istiyoruz. Takım içinde de konuşuyoruz. İki üç oyuncuya daha ihtiyaç olduğu söyleniyor ve bu oyuncuların takımın seviyesini daha da yukarı çekeceğine inanıyorum. Bizim amacımız Fenerbahçe'yi şampiyon yapmak ve hak ettiği yere Şampiyonlar Ligi'ne geri dönmesini sağlamak.” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABER Carlos Kameni: Her zaman en iyiye ulaşmak temel hedefimiz Carlos Kameni: Her zaman en iyiye ulaşmak temel hedefimiz