SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Come to Beşiktaş’ çılgınlığı devam ediyor… İşte Negredo’nun aradığı isim…

Beşiktaş'ta video ile duyurulan transfer modası devam ediyor. 'Come to Beşiktaş' başlığı ile yayınlanan videolara bir yenisi daha eklendi. İmza töreninde 'Ben de birini arayacağım' diyen Negredo'nun telefon ettiği yıldız Lens oldu.

Güncellenme: 08:43, 06/08/2017
‘Come to Beşiktaş’ çılgınlığı devam ediyor… İşte Negredo’nun aradığı isim…

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıkları kapsamında transfer harekatına hız kesmeden devam ediyor. Son olarak forvet oyuncusu Negrodo'yu renklerine bağlayan siyah-beyazlıların kadrosuna kattığı son isim ise geçtiğimiz sezonu Fenerbahçe'de geçiren Jeremain Lens oldu. Hollandalı oyuncunun kulübü Sunderland ile uzun süredir görüşmelerini sürdüren Kara Kartal, 29 yaşındaki orta sahayı kadrosuna kattığını yayınladığı bir video ile ilan etti.

İLGİLİ HABER Beşiktaş`ın yeni transferi Alvaro Negredo transfer sürecini ve kendini anlattı! Beşiktaş`ın yeni transferi Alvaro Negredo transfer sürecini ve kendini anlattı!

Transfer dönemine damga vuran ‘Come to Beşiktaş' sloganının devamı niteliğindeki ve ‘Lens'in rüyası' etiketiyle paylaşılan videoda yeni transfer Negredo, Hollandalı yıldızı arayarak kendisini Beşiktaş'a davet ediyor. Lens'in cevabı da, ‘Beşiktaş'a geliyorum' oluyor.

İLGİLİ HABER Beşiktaş`ta kadro numaraları belli oldu... İşte yeni 10 numara! Beşiktaş`ta kadro numaraları belli oldu... İşte yeni 10 numara!

Beşiktaş'ın renklerine bağladığı Jeremain Lens, bugün saat 18.00'de İstanbul'da olacak.

Yayınlanma Tarihi:07:56,