SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’taki ’10 numara’ sorununa Orman müdahalesi!

Olcay Şahan’dan boşalan 10 numara Oğuzhan Özyakup’a verildi. Başkan Fikret Orman, Talisca’nın da ismi geçen bu özel forma için “Kaptan kimse, 10 numarayı o giyer” diyerek noktayı koydu

Güncellenme: 10:26, 06/08/2017
Beşiktaş’taki ’10 numara’ sorununa Orman müdahalesi!

Beşiktaş’ta yeni sezon forma numaraları açıklanırken, 10 numarayı kimin giyeceği de belli oldu. Yeni sezonda 10 numara Oğuzhan'ın olurken, ülkesinden dönerken “T10” yazısıyla tercihini gözler önüne seren Talisca'nın bu isteği gerçekleşmedi. 10 numara konusundaki spekülasyonların uzaması üzerine duruma el koyan başkan Fikret Orman'ın “Kaptan kimse, 10 numarayı o giyer” diyerek tartışmalara son verdiği ifade edildi. Orkan Çınar ise geçen sezon Oğuzhan Özyakup'un taşıdığı 15 numaralı formayı giyecek.

PEPE'YE 5, NEGREDO'YA

9 Beşiktaş'ta 3 numaralı formayı Adriano giyiyordu. Real Madrid'de 3 numarayla ter döken Pepe yeni takımında 5 numarayı tercih etti. Ligin sona ermesinin ardından Porto'ya dönen Aboubakar'dan boşalan 9 numaralı formayı Alvaro Negredo kullanacak. 49 numaralı formayı giyen Hollandalı Ryan Babel ise bu sezon 8 numaralı forma ile mücadele edecek.

İLGİLİ HABER Beşiktaş`ta kadro numaraları belli oldu... İşte yeni 10 numara! Beşiktaş`ta kadro numaraları belli oldu... İşte yeni 10 numara!

Htspor