SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Süper Kupa öncesinde Tolga Zengin ve Ali Çamdalı basın toplantısı düzenledi

Turkcell Süper Kupa öncesinde iki takımın kaptanları Ali Çamdalı ve Tolga Zengin, ortak bir basın toplantısı düzenledi.

Güncellenme: 20:42, 05/08/2017
Süper Kupa öncesinde Tolga Zengin ve Ali Çamdalı basın toplantısı düzenledi

Samsun’da yarın oynanacak olan Süper Kupa Finali öncesi Beşiktaşlı futbolcu Tolga Zengin ile Atiker Konyasporlu Ali Çamdalı basın toplantısı düzenledi. İki oyuncu da iddialı açıklamalar yaptı.

İlk söze başlayan siyah-beyazlı takımın kalecisi Tolga Zengin, “Hepiniz Samsun’a hoş geldiniz” diyerek şunları söyledi:

“Geçen sene penaltılarla kaybetmiştik. Bu sene hedefimize ulaşmak istiyoruz. İyi oynayan istikrarlı bir takımla oynayacağız. Geçen sezon kaybettiğimiz kupayı bu sezon kazanmak istiyoruz. Hazırlık dönemi yoğun geçiyor. Hazırlık maçlarının skorlarına bakmamak lazım. Neticede çok yoğun antrenman programlarından çıkılıp, yapılan maçlar. Lig için önümüzde yaklaşık 1 ay daha zaman var, milli araya kadar. Takımların form tutma dönemleri var. Ama yarın oynayacağımız maç bir kupa maçı, takımımızda kim görev alırsa, elinden geleni yapacaktır. Konyaspor, kupadan Süper Kupa hakkı kazandı, biz de lig ile kazandık. Bizim için de bir ilk olacak bu kupa, ondan dolayı çok güzel bir maç olacak.” İLGİLİ HABER Mircea Lucescu ve Tayfur Havutçu Süper Kupa maçını tribünden takip edecek Mircea Lucescu ve Tayfur Havutçu Süper Kupa maçını tribünden takip edecek

Ali Çamdalı: ‘Telafisi olmayan bir maça çıkacağız’

Atiker Konyasporlu Ali Çamdalı ise telafisi olmayan bir maça çıkacaklarını ifade ederek, “Mustafa hoca ile yeni bir döneme girdik. Beşiktaş’ın ne kadar vasfı varsa, bizim de o kadar vasfımız var. Ama kupayı kaldırmak istiyoruz. Her şeyimizi sahada bırakacağız. Süper Kupa maçı benim için bir ilk olacak. İnanılmaz bir başarı yaşadığımızı düşünüyorum geçen sene. Kalıcı olmak lazım buralarda” dedi.