SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da transfer çılgınlığı!

Belhanda, Gomis, Maicon, Mariano, NDiaye ve Fernando’ya servet ödeyen Galatasaray ilk seçimlere hazırlanıyor. Transferlerdeki gelir-gider dengesi arasındaki fark iyice büyüdü.

Güncellenme: 10:12, 05/08/2017
Galatasaray’da transfer çılgınlığı!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, transferlerle takımı değiştirmeye devam ediyor. Özbek ve ekibi, harcadıkları paralarla gelecek yıl yapılacak seçim öncesi rakiplerine adeta gözdağı verdi. Yönetim, koltuğu devralacak yeni başkana öyle bir fatura bırakmaya hazırlanıyor ki, seçim zamanında bu yükün altına girebilecek aday çıkamayabilir.

İLGİLİ HABER Galatasaray`a transfer olan Ndiaye maaşına yüzde 472 zam almış oldu Galatasaray`a transfer olan Ndiaye maaşına yüzde 472 zam almış oldu

Belhanda, Gomis, Maicon, Mariano ve Ndiaye'ye bonservis, imza parası ve 1 senelik maaş olarak 45.5 milyon Euro ödeyen sarı-kırmızılılar, henüz Fernando'nun maliyetini ise açıklamadı. Transferde hız kesmeyen yönetim yeni isimlerle bu rakamı daha da yukarıya çekeceğe benziyor. En az 3 futbolcuyu daha transfer edecek olan Galatasaray, giden oyunculardan ise 34 milyon 750 bin Euro'luk gelir elde etti.

Yayınlanma Tarihi:09:39,