SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman’dan Lens savunması

Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe kiralık olarak forma giyen Lens, Beşiktaş'a imza atmak üzere... Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Lens'i istemediği şeklinde çıkan haberlere açıklık getirdi.

Güncellenme: 08:19, 05/08/2017
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman’dan Lens savunması

Fenerbahçe taraftarı, geçen sezonun en iyisi olarak kabul ettikleri Lens’i Beşiktaş’a kaptıracak olmaktan dolayı kızgın… Hollandalıyı Aykut Kocaman’ın istememesi en çok konuşulan iddia… Bu durum Sturm Graz maçı sonrası Aykut Kocaman’a soruldu. İşte yanıtı:

“Benim istemediğim gibi bir şey olsa Lens’e geçen seneki ücretinden çok daha fazla ücret niye teklif edilir ki. Eğer kandırılmıyorsam böyle… Bana rağmen Lens’e teklif yapma durumu olmazdı. Buradaki tehlike başka, başka bir duruma götürülmeye çalışılıyor.”

İLGİLİ HABER Fenerbahçe Cagliari maçının ücretsiz olacağını açıkladı Fenerbahçe Cagliari maçının ücretsiz olacağını açıkladı

Kocaman, takımın ihtiyaçlarını, “Stoperde açığımız, merkez forvette de problemimiz var. Sol açık transferi şu anda gündemimizde yok. Sen parayı da versen transfer hemen olmuyor” diye özetledi. Sturm Graz maçında Ozan ve Hasan Ali’nin ıslıklanmasına tepki gösteren Kocaman, “Büyük hedefler çatışmayla, öfkeyle olmaz. Kazanmaya devam ederek bunu düzelteceğiz” şeklinde konuştu.