SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bakan Osman Aşkın Bak çocuklarla basketbol maçı oynadı

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, İstanbul Sultangazi'de çocuklarla birlikte basketbol oynadı, penaltı atışı yaptı.

Güncellenme: 13:08, 05/08/2017
Bakan Osman Aşkın Bak çocuklarla basketbol maçı oynadı

Bakanlığının tesis yatırımlarını incelemek üzere İstanbul’da bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, makam aracını durdurarak sahada basketbol oynayan çocuklarla birlikte basketbol maçı yaptı. Penaltı atışı da kullanan Bakan Osman Aşkın Bak, daha sonra çocukların fotoğrafını çekti.

Bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere İstanbul Sultangazi İlçesi’ne gelen Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, yapımı devam eden Gençlik Merkezi inşaatını incelemeye giderken sahada basketbol oynayan çocukları gördü. Makam aracını durduran Bakan Osman Aşkın Bak, basketbol oynayan çocukların yanına giderek onlarla selamlaşıp, bir süre sohbet etti. Bakan Osman Aşkın Bak, daha sonra çocuklarla birlikte basketbol maçı yaptı. Bakan Osman Aşkın Bak’ın çocuklarla birlikte yaptığı 15 dakika süren basketbol maçı renkli görüntülere sahne oldu.

PENALTI ATIŞI DA YAPTI

Bakan Osman Aşkın Bak, basketbol maçının ardından bir diğer sahada futbol maçı yapan çocukların yanına geçti. Bakan Osman Aşkın Bak, çocuklarla birlikte penaltı atışı yaptı. Kullandığı penaltıları gole çeviren Bakan Osman Aşkın Bak, büyük alkış aldı. Bakan Osman Aşkın Bak, daha sonra kendisini izleyen bir foto muhabirinin fotoğraf makinesiyle çocukların fotoğrafını çekti.