SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım’dan Fenerbahçe taraftarına transfer müjdesi

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, transferlere devam edeceklerini açıkladı. Yıldırım, "Bu hafta öyle tahmin ediyorum ki dört oyuncu daha alacağız" dedi.

Güncellenme: 22:48, 05/08/2017
Aziz Yıldırım’dan Fenerbahçe taraftarına transfer müjdesi

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Antalya’da katıldığı bir etkinlikte taraftarları heyecanladıran bir açıklamada bulundu. Etkinlikte kısa bir konuşma yapan Aziz Yıldırım, transfer döneminin Fenerbahçe için henüz kapanmadığını ifade etti.

Aziz Yıldırım, “Transfer daha bitmedi. Bu hafta öyle tahmin ediyorum ki dört oyuncu daha alacağız” dedi. Sarı-lacivertliler kadrosuna şu ana kadar Mathieu Valbuena, Nabil Dirar, Mauricio Isla ve Mehmet Ekici’yi dahil etti.

Fenerbahçe’nin stoper, sol bek ve santrfor arayışında olduğu ve bu bölgelere öncelik vereceği biliniyor. Sarı-lacivertliler transfer çalışmalarına devam ediyor. İLGİLİ HABER Josef de Souza, Fenerbahçe`nin hedefini açıkladı Josef de Souza, Fenerbahçe`nin hedefini açıkladı

İLGİLİ HABER Isla: `Bildiğim Türkiye`nin en güçlü takımlarının F.Bahçe ve G.Saray olduğudur` Isla: `Bildiğim Türkiye`nin en güçlü takımlarının F.Bahçe ve G.Saray olduğudur`