SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Lucescu’dan flaş Arda Turan açıklaması!

A Milli Takım'ın başına getirilen tecrübeli teknik adam Mircea Lucescu için imza töreninin ardından basın mensuplarının sorularına cevap verdi.

15:03 -
Lucescu’dan flaş Arda Turan açıklaması!

A Milli Takımın yeni patronu Mircea Lucescu, daha önce Milli Takımı bıraktığını açıklayan Arda Turan ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Mircea Lucescu, Arda Turan ile ilgili şunları söyledi:

“Durumu az çok biliyorum. EURO 2016 sonrası bazı oyuncularla sorun yaşandığını biliyorum. En büyük sorun yurt dışında olup ilk 11’de oynamayan oyuncular. Romanya’da da bu durum böyle. Hemen bir maç hazırlamamız lazım. Benim amacım tüm futbolcuları bu takıma karşı sorumlu olduklarına ikna etmek. Tam anlamıyla onları konsantre etmek istiyorum. Arda ile konuşacağım, telefon açacağım. Bir orta nokta bulmayı hedefliyorum. Arda’nın acı çektiğini görebiliyorum. Arda Turan’ın Milli Takım’a, Milli Takım’ın da Arda Turan’a ihtiyacı var.”

İLGİLİ HABER Lucescu A Milli Takıma imza attı! `Galatasaray`ın teklifini reddettim çünkü...` Lucescu A Milli Takıma imza attı! `Galatasaray`ın teklifini reddettim çünkü...`

Son güncelleme: 16:34 04.08.2017