SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Simon Kjaer: ‘Sahada Sevilla için ölürüm!’

Fenerbahçe'den Sevilla'ya giden Simon Kjaer, 'Şampiyonlar Ligi seviyesinde oynamayalı çok olmuştu. Bu seviyeyi özlemiştim' açıklamalarında bulundu.

Güncellenme: 10:51, 04/08/2017
Simon Kjaer: ‘Sahada Sevilla için ölürüm!’

Sevilla’nın Fenerbahçe’den 12.5 milyon Euro’ya transfer ettiği ve Sevilla tarihinin en pahalı defans transferi olarak tarihe geçen Kjaer, İspanyol kulübüne imza attıktan sonra açıklamalarda bulundu. Kjaer’in “Şampiyonlar Ligi seviyesinde oynamayı özlemiştim.” diyerek yaptığı açıklama F.Bahçeli taraftarları kızdırdı. İşte o açıklamalar:

”HAYATIMIN EN BÜYÜK ADIMI”

Sevilla’ya transferinin kendisi için çok kolay bir tercih olduğunu belirten Kjaer, ”Burada olduğum için çok mutluyum. Takımdaki kalitenin ne kadar yüksek olduğunu gördüm. Sevilla’nın tarihini biliyorum, ben de başarılarına katkıda bulunmak istiyorum. Bu transfer, hayatımın en büyük adımı oldu. Sevilla’dan teklif geldiğinde hiç düşünmedim bile. İspanya Ligi, dünyanın en iyisi” sözlerini kullandı.

”TIPKI AİLEM GİBİ SEVILLA İÇİN DE ÖLÜRÜM”

Sevilla’ya transfer olduğu için çok mutlu olduğunu kaydeden Danimarkalı stoper, ”Ben basit bir adamım. Kendim hakkımda konuşmayı çok sevmem. Sevilla’nın başarısı için sahada ölmeyi göze alırım. Tıpkı ailem için yapacağım gibi…” şeklinde konuştu.

(Sporx)

İLGİLİ HABER Fenerbahçe taraftarından hem tepki hem alkış... Fenerbahçe taraftarından hem tepki hem alkış...

Yayınlanma Tarihi:09:53,