SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Lens’in arkadaşı Beşiktaş transferini sosyal medyadan duyurdu…

Beşiktaş Başkanı, 5 senelik anlaşma yapıldığı iddia edilen Lens’le ilgili “Çok ilgilendiğimiz, sevdiğimiz, takımımızda da görmek istediğimiz bir sporcu. Ama netleşmeden konuşamayız” dedi. Bunun üzerine Lens'in arkadaşı sosyal medyadan 'Lens'in Beşiktaş'a gitmesini kutluyoruz' yazısını paylaştı.

Güncellenme: 09:12, 04/08/2017
Lens’in arkadaşı Beşiktaş transferini sosyal medyadan duyurdu…

Beşiktaş, Jeremain Lens transferi için geri sayıma geçti. Avrupa medyası Hollandalı oyuncunun siyah-beyazlılarla her konuda anlaşma yaptığını duyururken, Beşiktaş başkanı Fikret Orman da yaptığı açıklamada geri sayıma geçtiklerini ima etti. Lens’in siyah-beyazlılara yıllık 2.2 milyon euro’dan 5 senelik imza atacağı ifade edilirken; Başkan Orman da, “Her seferinde söylüyorum. Lens çok ilgilendiğimiz, sevdiğimiz, takımımızda da görmek istediğimiz bir sporcu. Ama biz halka açık bir şirketiz, olaylar netleşmeden bizim bir açıklama yapmamız olmuyor. Netleşmeden bilgi vermemiz mümkün değil. Ama şunu söylemeden de geçemeyeceğim, sabrın sonu selamettir” yorumunu yaptı..

“BEŞİKTAŞ’A TRANSFERİNİ KUTLUYORUZ”

Dün akşam saatlerinde Hollandalı oyuncunun arkadaşlarından flaş bir paylaşım geldi. Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşıma “Lens’in Beşiktaş’a gitmesini kutluyoruz” yazıldı..

İSTANBUL’A GELİYOR

Beşiktaş’ın 5 milyon euro karşılığında Sunderland’den kadrusyna kattığı Hollandalı futbolcu, yarın İstanbul’da olacak.

Sağlık kontrolünden geçecek olan 29 yaşındaki oyuncu, daha sonra Beşiktaş ile resmi sözleşme imza atacak.

İLGİLİ HABER Come to Beşiktaş çılgınlığına Roma da Cengiz Ünder`le katıldı! Come to Beşiktaş çılgınlığına Roma da Cengiz Ünder`le katıldı!

Yayınlanma Tarihi:09:05,