SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Billericay Town, ponpon kızları aşırı seksilikten kovdu

Billericay Town takımının patronu Mark Wright, kulübün ponpon kızlarını, mesaj atarak futbolcuların akıllarını karıştırdıkları için kovdu.

Güncellenme: 12:03, 04/08/2017

İngiltere’nin yarı profesyonel takımlarından Billericay Town’un patronlarından biri olan Mark Wright, herkesi şaşırtan bir karara imza attı. Maçlarda hem futbolcuları hem de taraftarları coşturmak için gösteri yapan ponpon kızlar, fazla seksi oldukları gerekçesiyle kovuldu. Bazı ponpon kızları attıkları mesajlar ve dış görünüşleri ile futbolcuların aklını karıştırmakla suçlayan Wright, tüm amigo takımını kulüpten gönderdi. İşten kovulmalarına tepki gösteren ponpon kızların lideri Bekka Batchelor, kararı “Utanç verici” olarak nitelendirdi. Yönetim kurulu ise kararı, futbolcuların artık konsantre olamadığı, bazı ponpon kızlarının ise mesajlar atarak futbolcuların saha içi performanslarının düşmesine neden olduğu için alındığını söyledi.

İLGİLİ HABER Jermanin Pennant: Şampiyonlar Ligi finalinden 7. Lig`e... Jermanin Pennant: Şampiyonlar Ligi finalinden 7. Lig`e...

Billericay Town takımında Premier Lig’de forma giymiş eski yıldızlar Jermaine Pennant, Jamie O'Hara and Paul Konchesky forma giyiyor.

 

Yayınlanma Tarihi:11:30,