SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Başakşehir’e zorlu rakip! İlk maç tarihleri belli oldu (Şampiyonlar Ligi kura çekimi)

Şampiyonlar Ligi'nde temsilcimiz Başakşehir'in play-off turundaki rakibi belli oldu. Turuncu mavili temsilcimiz rakibi kim oldu? İlk maç nerede ve hangi tarihte oynanacak? İşte detaylar...

Güncellenme: 14:34, 04/08/2017
Başakşehir’e zorlu rakip! İlk maç tarihleri belli oldu (Şampiyonlar Ligi kura çekimi)

Şampiyonlar Ligi’nde kuralar çekildi. Club Brugge’ü eleyerek bir tur olan play-off’a kalan temsilcimiz Başakşehir’in de rakibi belli oldu. Peki Başakşehir’in rakibi kim oldu, ilk maç nerede ve ne zaman? İşte detaylar…

BAŞAKŞEHİR’E İSPANYOL DEVİ

Güçlü Belçika temsilcisi Club Brugge’ü 3-3 ve 2-0’lık skorlarla yenerek play-off’a kalan Başakşehir’in rakibi belli oldu. Temsilcimiz UEFA Avrupa Ligi’ndeki başarılarıyla tanınan İspanyol devi Sevilla ile eşleşti. Başakşehir bu turda Sevilla’yı elerse tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi’nde oynama şansı yakalayacak.

İLK MAÇ İSTANBUL’DA

Temsilcimiz Başakşehir ile güçlü İspanyol takımı Sevilla arasındaki Şampiyonlar Ligi play-off turu maçları 15-16 ve 22-23 Ağustos tarihlerinde oynanacak. Mücadelelerin ilki İstanbul’da oynanırken rövanş ise Sevilla’da oynanacak.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe`nin rakibi belli oldu! İşte Fenerbahçe - Vardar Skopje ilk maç tarihleri (Avrupa Ligi kura çekimi) Fenerbahçe`nin rakibi belli oldu! İşte Fenerbahçe - Vardar Skopje ilk maç tarihleri (Avrupa Ligi kura çekimi)

Yayınlanma Tarihi:13:25,