SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Fernando’yu KAP’a bildirdi

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, Fernando transferini KAP'a bildirdi. Brezilyalı yıldızın bu akşam İstanbul'a gelmesi bekleniyor.

Güncellenme: 17:33, 03/08/2017
Galatasaray Fernando’yu KAP’a bildirdi

Galatasaray, prensip anlaşmasına vardığı Manchester City’nin Brezilyalı orta saha oyuncusu Fernando Francisco Reges için görüşmelere başlandığı duyurdu. Galatasaray tarafından KAP’a yapılan açıklamada “Profesyonel futbolcu Fernando Francisco Reges in Kulübümüze transferi konusunda futbolcu ve kulübü Manchester City FC ile resmi görüşmelere başlanmıştır” denildi.

İLGİLİ HABER Son dakika... Galatasaray`dan TFF`ye Lucescu tepkisi Son dakika... Galatasaray`dan TFF`ye Lucescu tepkisi

Manchester City’nin Brezilyalı orta saha oyuncusu Fernando Francisco Reges, Galatasaray ile sözleşme imzalamak üzere bugün İstanbul’a geliyor. Brezilyalı yıldızın bugün saat 21.30’da İstanbul’da olacağı belirtiliyor. Fernando’nun sağlık kontrollerinin ardından Galatasaray’a imza atması bekleniyor.

İLGİLİ HABER Galatasaray Adası ile ilgili yeni iddia: Kamulaştırılıyor mu? Galatasaray Adası ile ilgili yeni iddia: Kamulaştırılıyor mu?

BREZİLYALI OYUNCUDAN PAYLAŞIM

Galatasaray’ın görüşmelere başlandığını borsaya bildirdiği Fernando Reges, resmi Instagram hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu.

Uçağın içinde çekildiği bir fotoğrafı, “Yeni maceram için en iyisiyle yola çıkıyorum – Türk Hava Yolları” yazısıyla paylaşan Brezilyalı oyuncu, akşam saatlerinde İstanbul’a gelerek yakın dönemde kendisini sarı-kırmızılı kulübe bağlayan imzayı atacak.

Yayınlanma Tarihi:16:12,