SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Martin Skrtel: ‘Belki de bitiriciliğimi geliştirmem gerekiyor’

Fenerbahçe'nin başarılı savunma oyuncusu Martin Skrtel, Sturm Graz ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 08:54, 04/08/2017
Martin Skrtel: ‘Belki de bitiriciliğimi geliştirmem gerekiyor’

UEFA Avrupa Ligi’nde oynanan Sturm Graz maçının ardından açıklamalarda bulunan Martin Skrtel, her geçen gün daha iyi bir seviyeye çıkacaklarını ifade etti.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada; ikinci yarının son bölümlerinde girdiği gol pozisyonunu değerlendirerek sözlerine başlayan Martin Skrtel, “Maalesef o pozisyonu golle sonuçlandıramadım. Benim için her zaman olan bir pozisyon değildi. Belki de bitiriciliğimi geliştirmem gerekiyor. Bu konuda çalışmalıyım diye düşünüyorum.” dedi.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe`nin yıldızı Nabil Dirar Sturm Graz maçının ardından konuştu Fenerbahçe`nin yıldızı Nabil Dirar Sturm Graz maçının ardından konuştu

Karşılaşma hakkında da konuşan Skrtel, “Aslında ilk karşılaşmada da gördüğümüzü düşünüyorum, bu durumu. O maçın 65-70 dakikalık bölümünde son derece iyi bir performans ortaya koymuştuk ve bugün de bana göre aynı dönemde çok harika bir oyun sergiledik. Ancak daha sonrasında düşmeye başladık. Rakibin pozisyonlar üretmesine izin verdik. Ama herkesin takımdaki gelişimi görebildiğini düşünüyorum. Bu gelişimi sürdürmeliyiz ve maçtan maça daha iyi bir duruma gelmeliyiz.” açıklamasında bulundu.

Son olarak tatil döneminde de çalışmalarını sürdürdüğünü dile getiren Skrtel, “Tatil yapmayı hepimiz istiyoruz ama şu dönemlerde çok da uzun tatil fırsatım yok. Yaklaşık 2 haftalık bir tatil dönemim vardı. Ancak tatildeyken de çalışmalarımı sürdürdüm. Yeni sezon öncesindeki hazırlık dönemine hazır gelmeye çalıştım.” diyerek sözlerini noktaladı.

İLGİLİ HABER Aykut Kocaman: `Lens konusunda beklentim yok` Aykut Kocaman: `Lens konusunda beklentim yok`

Yayınlanma Tarihi:23:40,