SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Manchester United’ın yeni transfer Nemanja Matic kadın seyircinin gözlüğünü kırdı

Manchester United'ın Chelsea'den transfer ettiği Nemanja Matic'in hazırlık maçında vurduğu top kadın seyircinin suratında patladı. Seyirci kör olma tehlikesi geçirdi.

Güncellenme: 13:14, 03/08/2017

Sezon öncesi hazırlıklarını sürdüren Manchester United, Dublin’de Sampdoria ile karşılaştı. Jose Mourinho’nun Chelsea’den takıma kazandırdığı Nemanja Matic, bu karşılaşmada ilk kez Manchester United forması giydi. Ancak yıldız futbolcu, ilk maçında bir taraftarı neredeyse kör ediyordu. Maçın 38. dakikasında taca giden topa yetişmeye çalışan Matic, bunu başaramayınca gayri ihtiyari bir vuruş yaptı. Bu vuruş tribünde oturan bir kadının suratına geldi. Gözlüğü kırılan seyirci, kör olma tehlikesi atlattı.

İLGİLİ HABER Neymar gitti, Mbappe Monaco`dan ayrılacağını açıkladı Neymar gitti, Mbappe Monaco`dan ayrılacağını açıkladı

Tribüne yaklaşıp kadın seyirciden özür dileyen Matic, taraftara sarılarak samimiyetini de gösterdi. Daha sonra sahaya dönen Matic, ilk yarının sonuna kadar oynadı. İkinci yarıda ise yerini Michael Carrick’e bıraktı.

Yayınlanma Tarihi:12:41,