SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor Deportivo Alaves maçı saat kaçta, hangi kanaldan canlı yayınlanacak? (CANLI YAYIN)

Trabzonspor Deportivo Alaves maçı saat kaçta, hangi kanalda? Kuruluş kutlamaları başladı. Trabzonspor 50. yıldönümü etkinlikleri kapsamında Depotivo Alves ile oynayacak. Peki mücadele saat kaçta, hangi kanaldan canlı yayınlanacak? İşte Trabzonspor Deportivo Alaves maçı internetten canlı izleme yolları...

Güncellenme: 16:51, 02/08/2017
Trabzonspor Deportivo Alaves maçı saat kaçta, hangi kanaldan canlı yayınlanacak? (CANLI YAYIN)

Bugün 2 Ağustos, Trabzonsporun 50. kuruluş yıldönümü. 50. yıla özel etkinliklerden biri de Deportivo Alaves hazırlık maçı olacak. Peki maç hangi kanaldan canlı yayınlanacak? Fırtına yeni transferleri ile taraftarı karşısına çıkıyor.Trabzonspor Deportivo Alaves maçı detayları ve canlı izleme yolları haberimizde.

Slovakyada’ki kampını tamamlayan bordomavililer Şenol Güneş Stadı’nda hazırlık maçına çıkıyor. Trabzonspor’un Deportivo Alaves karşısında atak bir futbol oynaması bekleniyor. Geçen yıl isteneni veremeyen Bordomavililerde bu yıl beklenti yüksek. İşte Trabzonspor Deportivo Alaves maçı şaati ve kanalı…

TRABZONSPOR DEPORTİVO ALAVES MAÇI SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

50. yıl etkinlikleri kapsamında düzenlenen Trabzonspor Deportivo Alaves maçı 2 Ağustos günü saat 19.00’da başlayacak. Maçı A2 kanalı canlı yayınlayacak. Şenol Güneş Stadı’nda düzenlenecek etkinlikler de A2’den canlı olarak izlenebilecek.

TRABZON’DA 50.YIL KUTLAMALARI BAŞLADI

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Ahmet Çubukçu, yeniden tarih yazmaya hazırlandıklarını söyledi.

Trabzonspor Kulübü'nün 50'nci yıl kutlamaları kapsamında bugün saat 10.00'da Trabzon Atatürk Alanında tören düzenlendi. Bordo mavili kulübün Asbaşkanı Ahmet Çubukçu, beraberindeki yöneticiler, Divan Kurulu Başkanı Ali Sürmen, kulübün kurucularından Nizamettin Algan ve taraftarlarında yer aldığı törende Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu.

TRABZONSPOR DEPORTİVO ALAVES MAÇI CANLI İZLE!

Törende konuşan Trabzonspor  Asbaşkan Ahmet Çubukçu, gurur ve zafer dolu bir tarihin 50'nci yılında olduklarını belirterek, “Bugün yarım asırlık bir çınarın gölgesi altındayız. 2 Ağustos 1967 günü, kentimizin amatör kulüpleri Trabzon’u profesyonel liglerde temsil edebilmek için birleşmeye evet dediler. Trabzonspor, uzun uğraşlar sonucu kuruldu. Kulübümüz bu kendin futbol sevdalısı gençlerinin, yani bizim babalarımızın, amcalarımızın, dedelerimizin elinde büyüdü. Ve onların gösterdikleri azim ve mücadele ile kısa sürede Trabzon'un ismini sadece Türkiye'ye değil,  tüm dünyaya duyurdu. Trabzonspor Anadolu İhtilalinin sahibidir. Şampiyonluk meşalesini Anadolu'ya ilk getirendir” dedi.

Daha sonra ise Atatürk Anıtı'nın önünde günün hatırasına toplu fotoğraf çekimi yapıldıktan sonra tören sona erdi.

Etkinlikler, Sülüklü Mezarlığı'nda Kuranı Kerim okutulmasıyla devam ederken,  saat 19.30'da Medical Park Stadyumunda başlayacak olan kutlama programında ise, konser, halk oyunu gösterileri, havai fişek ve ışık şovu ile beraber taraftarlara özel sürprizler yapılacak.

Programının ardından saat 21:45'te Trabzonspor , İspanya Birinci Ligi La Liga'nın güçlü ekiplerinden Deportivo Alaves ile dostluk maçı yapacak.  Maçtan sonra stadyumun arka tarafında denizden gelen gemilerin de katılımıyla sahilde büyük bir meşale gösterisi gerçekleştirilecek.