SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Milli Takım’ın yeni hocası Lucescu oldu!

Şenol Güneş'in olumsuz yanıt vermesinin ardından Mircea Lucescu ile görüşmeye giden TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Rumen hocayı ikna etti! Milli Takım'ın yeni patron Lucescu!

Güncellenme: 19:32, 02/08/2017
Milli Takım’ın yeni hocası Lucescu oldu!

TFF Yönetim Kurulu, A Milli Takımlar Teknik Direktörlüğü görevi için Mircea Lucescu ile 2+1 yıllığına anlaştı. İmza töreni 4 Ağustos 2017 Cuma günü saat 14.30’da Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde yapılacak!

Galatasaray ve Beşiktaş ile Süper Lig’de şampiyonluklar yaşayan Lucescu, son olarak Rus ekibi Zenit’i çalıştırmıştı. Tecrübeli teknik adam başarısız sonuçların ardından 28 Mayıs’ta görevden alınmıştı.

Lucescu, A Milli Takım’ın başına ilk maçına Dünya Kupası Grup Elemeleri’nde Ukrayna’ya karşı çıkacak. Mücadele Metalist Stadyumu’nda 21:45’te oynanacak. Ay-yıldızlılar Dünya Kupası için kritik öneme sahip olan bu mücadelenin ardından 5 Eylül Salı günü de Eskişehir Yeni Stadyumu’nda Hırvatistan ile karşılaşcak.

İLGİLİ HABER CHP`li Özel`den TBMM Başkanlığı`na `Fatih Terim` yasa teklifi CHP`li Özel`den TBMM Başkanlığı`na `Fatih Terim` yasa teklifi

İLGİLİ HABER Manchester City Güntekin Onay`ı dinledi! Manchester City Güntekin Onay`ı dinledi!

Yayınlanma Tarihi:18:11,