SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son dakika Burak Yılmaz, Trabzonspor’da

Burak Yılmaz eski takımı Trabzonspor'a geri döndü... Daha önce 2 sezon bordo-mavili formayı giyen ve 33 golle kral olan Burak Yılmaz'ın 3 yıllık sözleşmeye imza atacağı öğrenildi.

Güncellenme: 17:24, 02/08/2017
Son dakika Burak Yılmaz, Trabzonspor’da

Çin ekibi Beijing Guoan’dan ayrılan Burak Yılmaz, uzun süredir görüşme halinde olduğu Trabzonspor’a imza attı. Muharrem Usta’nın bordo-mavili takımın 50. yılında kurmak istediği güçlü kadronun forvetinde yer alacak olan Burak’ın 3 yıllık sözleşme imzalaması bekleniyor. Usta’nın 2 Ağustos şenliklerine yetiştirmek istediğini söyledi Burak, bordo-mavililerdeki ikinci dönemini yaşayacak.

İLGİLİ HABER Forvete servet harcayan Trabzonspor, Kral`ına kavuştu! Forvete servet harcayan Trabzonspor, Kral`ına kavuştu!

TRABZONSPOR’DAN KAP AÇIKLAMASI

Bordo mavili ekip yıldız oyuncunun transferiyle ilgili KAP’a şu açıklamayı yaptı;

“Profesyonel futbolcu Burak YILMAZ’ ın kulübümüze transferi konusunda, Beijing Sinobo Guoan F.C. ve futbolcu ile görüşmelere başlanmıştır.”

Burak için 3.5 milyon euro bonservis bedeli taksitlerle ödenecek: Ayrıca milli oyuncu Çin Kulübü’nden 3 milyon euroluk alacaklarından vazgeçecek. Golcü oyuncu Bordo-Mavili kulüpten primler ve maç başı bonuslarla birlikte yıllık yaklaşık 4 milyon euro kazanacak.

BURAK YILMAZ’DAN VİDEO

Trabzonspor, resmi Twitter hesabından Burak Yılmaz’ın konuştuğu bir videoyu yayınladı;

 

İLGİLİ HABER Son dakika! Burak Yılmaz`ın sözleşmesi feshedildi Son dakika! Burak Yılmaz`ın sözleşmesi feshedildi

Yayınlanma Tarihi:13:50,