SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Antalyaspor’da Teknik Direktör Rıza Çalımbay, Lig Radyo’da yayınlanan Mixed Zone adlı programda önemli açıklamalarda bulundu. Çalımbay, TFF’den kendisine Milli Takım için teklif gelmesi halinde teklifi kabul edebileceğini ifade etti.

Antalyaspor’la olan sözleşmesinde “Milli Takım’dan çağrı gelirse serbest kalır” maddesi bulunan deneyimli teknik adam, “Her şeyin yeri ayrı ama Milli Takım’ın yeri apayrı. Milli takımımız çok önemli bir süreçten geçiyor. İki tane çok önemli maç var. Böyle bir zamanda kime teklif gelirse seve seve gider, gitmelidir” dedi.

İLGİLİ HABER Fatih Terim işsizlik maaşı mı alacak? İşte olay iddianın detayları... Fatih Terim işsizlik maaşı mı alacak? İşte olay iddianın detayları...

‘4 maç olsa bile…’

Şenol Güneş’e yapılan ‘Beşiktaş’la birlikte 4 maç milli takımın başına geç’ teklifinin kendisine yapılması durumunda da fikrinin değişmeyeceğini söyleyen başarılı teknik adam, “Milli Takım her hocanın çalışmak isteyeceği bir yer. Hele böyle bir zamanda reddetmek gibi bir durum olamaz. Seve seve gideriz. Zaten oynanacak 4 maçtan sonra yakın zamanda bir maç da yok. Bir sorun olacağını sanmam” diyerek TFF’nin kendisini çağırması durumunda göreve hazır olduğunu vurguladı.

Yayınlanma Tarihi:00:26,