SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Burak Yılmaz Trabzonspor taraftarına seslendi!

Trabzonspor´un transferi konusunda görüşmelere başlandığını duyurduğu Burak Yılmaz, yeniden bordo mavili takıma dönmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, "Yeniden bu forma altında bir şampiyonluk daha yaşamaya geliyorum" dedi.

Güncellenme: 14:43, 02/08/2017
Burak Yılmaz Trabzonspor taraftarına seslendi!

Bordo mavili kulübe ait sosyal medya hesabı twitterdan paylaşılan videoda taraftarlara seslenen Burak Yılmaz, mutlu ve heyecanlı olduğunu dile getirerek şunları söyledi:

“Bugün kulübümüzün 50´nci yıldönümü. Trabzonsporumuz 50 yaşında. Çok mutluyum, gururluyum ve heyecanlıyım. 50´nci yılımızda üzerime düşen görevi layığıyla yapıp, bugün itibariyle Trabzonsporluyum. Şükürler olsun ki hem ülkeme hem de Trabzonspor´a geri dönüyorum.

Sizlerle birlikte yeniden bu forma altında bir şampiyonluk daha yaşamaya geliyorum.

Bu hedef, düşünce ve arzuyla geliyorum. Sizlerde lütfen 50´nci yılımızda taraftarlar olarak hem maddi hem de manevi olarak desteğinizi esirgemeyin. Forma ve kombine satışlarında bizlerin yanında olun. Her zaman desteğinizi hissettirdiniz ama bu sene başka bir sene. Bizler de sizleri mutlu etmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Yakında görüşmek üzere” ifadelerine yer verdi.

İLGİLİ HABER Son dakika Burak Yılmaz, Trabzonspor`da Son dakika Burak Yılmaz, Trabzonspor`da