SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Nevşehir, kombine satışında Süper Lig ekiplerini geçti

Bölgesel Amatör Ligde (BAL) mücadele edecek olan Nevşehirspor kombine bilet satışlarında birçok Süper Lig takımını geride bıraktı.

Güncellenme: 08:58, 01/08/2017
Nevşehir, kombine satışında Süper Lig ekiplerini geçti

Önümüzdeki sezonda Bölgesel Amatör Lig'de mücadele edecek olan Nevşehirspor kombine satışlarında birçok Süper Lig takımını geride bıraktı.

Nevşehirspor'un maçlarını oynamış olduğu 5 bin kişilik Gazi Stadyumu'nda şu ana kadar 3 bin 500 kombine bilet satışı gerçekleştirildi.

Nevşehirspor Basın Sözcüsü Nafiz Dirikoç konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “2017-2018 futbol sezonu öncesinde yeni devralmış olduğumuz Nevşehirspor Yönetimi olarak kombine satışlarımız konusunda çalışmalarda bulunmuştuk. Nevşehir'de sporseverler çıkartmış olduğumuz kombine biletlerimize büyük ilgi gösterdi. Bugüne kadar 3 bin 500 adet kombine bilet satışı gerçekleştirdik. Maçlarımızı oynayacağımız Gazi Stadyumu'nun 5 bin kişilik kapasitesi bulunuyor. Bizler de sezon başlamadan önce bu rakama ulaşmayı hedefliyoruz. Tabi bu rakamları ortaya koymak gerçekten Bölgesel Amatör Lig takımı için büyük bir başarıdır. Çünkü çoğu Süper Lig takımı bizlerin satmış olduğu kombine bilet sayısına bile ulaşamadı. Bizlere desteklerini esirgemeyen tüm Nevşehir halkına teşekkür ederiz” diye konuştu.