SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Robin van Persie’nin menajerinden Feyenoord cevabı

Robin van Persie’nin menajerinden Feyenoord cevabı

Fenerbahçe'nin yıldız oyuncusu Robin van Persie'nin menajeri Kees Vos, Hollandalı yıldızın herhangi bir takıma transfer olmayacağını belirterek, "Robin önümüzdeki sezon da Fenerbahçe'de kalacak" dedi.

Hollanda Ligi’ni zirvede tamamlayan ve önümüzdeki sezon da başarısını sürdürmek isteyen Feyenoord, kadrosunu Robin van Persie’yle güçlendirmek istiyordu.

Ancak oyuncunun Fenerbahçe’den aldığı yüksek ücret ve sarı-lacivertli kulübün istediği bonservis ücreti nedeniyle Hollanda ekibi bu transferden vazgeçti.

31 Temmuz 2017 Mehmet Ekici: `Futbolcu kendi takımını kendi seçer!` Fenerbahçe'nin sezon başında kadrosuna kattığı Mehmet Ekici, sarı-lacivertli kulübün dergisine röportaj verdi. Transfer süreciyle ilgili olarak konuşmaktan kaçınan Ekici, bu sezonki hedefinin başarılı bir performans sergileyerek yeniden Milli Takım formasını giymek olduğunu söyledi. İlgili Haberi Oku

Fenerbahçeli futbolcunun menajeri Kees Vos da, Robin van Persie’nin önümüzdeki sezonda Fenerbahçe’de kalacağını belirterek, “Yeni Teknik Direktörü, kampın başından bu yana Robin için çok olumlu düşünüyor ve onu bırakmak istemiyor. Bu nedenle başka bir kulübe transferi söz konusu değil. Son haftalarda bazı söylentiler çıktı. Feyenoord, kadrodaki boşluğu Robin’le doldurmak istiyordu. Ancak şu anda bu durum mümkün görünmüyor” ifadelerini kullandı.