SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın yeni transferi Fernando yola çıktı!

G.Saray Sportif Direktörü Cenk Ergün'ün "Anlaşma sağladık" açıklaması yaptığı Fernando Reges, oğluyla hava limanında fotoğrafını paylaşarak 'Birlikte yeni bir meydan okuma' yazdı ve sarı kırmızı kalp koydu.

Güncellenme: 08:16, 31/07/2017
Galatasaray’ın yeni transferi Fernando yola çıktı!

Galatasaray’ın transferi için kulübü Manchester City’le anlaştığı fakat kendisiyle birkaç pürüzün kaldığı Fernando transferine son noktayı koydu.

Dün İnstagram’dan paylaştığı görsele ‘Son gün’ yazan Fernando, yine aynı sosyal mecrada oğluyla havalimanında yürürken bir fotoğrafını koyup ‘Birlikte yeni bir meydan okumaya’ yazdı ve sarı kırmızı kalp koydu.

Brezilyalı oyuncunun bugün önce İstanbul’a gelerek resmi sözleşmeye imza atması ve ardından sarı-kırmızılı takımın Avusturya’daki kampına katılması bekleniyor. Fernando önceki gün Portekiz basınına “G.Saray’ın teklifi City için iyi olabilir. Ancak onlar için iyi olan, benim için olmayabilir” diyerek kafa karıştırmıştı.

İLGİLİ HABER Galatasaray yönetiminden Felipe Melo ve Arda Turan hamlesi Galatasaray yönetiminden Felipe Melo ve Arda Turan hamlesi

Yayınlanma Tarihi:08:07,