SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe Simon Kjaer transferini resmen açıkladı

Fenerbahçe Simon Kjaer transferini resmen açıkladı

Simon Kjaer transferinin tarafları Fenerbahçe ve Sevilla, resmi internet sitelerinden oyuncunun sağlık kontrolünden geçeceğini açıkladı.

Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, resmi internet sitesinden Simon Kjaer’in İspanya La Liga ekiplerinden Sevilla’yla prensip anlaşmasına varıldığını resmen duyurdu.

13 milyon Euro bonservis bedeliyle transfer olan 28 yaşındaki oyuncunun Sevilla için sağlık kontrolünden geçeceği ifade edilirken açıklamada şu sözlere yer verildi: 31 Temmuz 2017 Fenerbahçe`den giden Simon Kjaer tarihe geçti! En pahalı üçüncü transfer Fenerbahçe'ye veda edip Sevilla'ya giden Simon Kjaer, kulüp tarihinin en fazla bonservis geliri elde edilen üçüncü ismi oldu. İlgili Haberi Oku

“Kulübümüz, yapılan görüşmeler sonucu Simon Kjaer’in transferi konusunda İspanyol ekibi Sevilla ve oyuncunun kendisi ile prensip anlaşmasına varmıştır.

Simon Kjaer, İspanya’ya giderek sağlık kontrollerinden geçecek ve görüşmelerin olumlu sonuçlanması halinde resmi sözleşme imzalanacaktır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş” İspanyol kulübü Sevilla da oyuncunun sağlık kontrolünden geçeceğini resmi internet sitesinden açıkladı. Açıklamada Simon Kjaer’in biyografisine de yer verildi.