SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Evkur Yeni Malatyaspor’da Yalçın Ayhan kaptan oldu

Evkur Yeni Malatyaspor’da Yalçın Ayhan kaptan oldu

Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Evkur Yeni Malatyaspor’da Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın yeni sezonda kaptanlık pazubandını defans oyuncusu Yalçın Ayhan’a vermeyi planladığı öğrenildi.

Evkur Yeni Malatyaspor'un yaz döneminde kadrosuna kattığı tecrübeli futbolcu Yalçın Ayhan kısa sürede takım içerisindeki ağırlığı ve toparlayıcı özelliğiyle takımın kaptanı oldu.

35 yaşındaki tecrübeli savunmacı özellikle antrenmanlarda ve çift kale maçlarda arkadaşlarını sık sık uyararak, yanında oynayan Sadık, Murat Akça, Sincere Seth ve Ferhat Kiraz'a daha iyi savunma yapma adına tavsiyelerde bulundu. Beklere ve stoperlere gereksiz top kayıpları yapmamaları konusunda tecrübelerini aktaran Ayhan'ın bilgi birikimi ve deneyimi ile Ertuğrul Sağlam'ın gözdesi olduğu öğrenildi.

Yönetim ile konuşup takım kaptanlığını Yalçın Ayhan'a vermeyi planlayan Ertuğrul Sağlam’ın ikinci kaptanlık için ise aklından geçen ismin kaleci Ertaç olduğu öğrenildi. 31 Temmuz 2017 Yeni Malatyaspor tesisi yapılıncaya kadar otelde konaklayacak Süper Lig'in yeni ekibi Evkur Yeni Malatyaspor, yeni sezonda tesisleri bakımda olduğu için bir otelde konaklayacak. İlgili Haberi Oku