SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Başkan Burak Yılmaz’ı açıkladı

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, İstanbul'da düzenlenen bir 50. yıl etkinliğinde Burak Yılmaz transferini noktaladıklarını açıkladı. Usta, Burak'ın salı veya çarşamba günü geleceğini duyurdu.

Güncellenme: 23:17, 30/07/2017
Başkan Burak Yılmaz’ı açıkladı

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren ve 50. yılında iddialı bir ekip kurmak için çalışmalarını sürdüren Trabzonspor’da Başkan Muharrem Usta, taraftara müjdeyi verdi.

Burak Yılmaz transferini noktaladıklarını İstanbul’da düzenlenen 50. yıl etkinliğinde açıklayan Usta, “Burak Yılmaz yeniden Trabzonspor’da. Umarım 2 Ağustos’taki Trabzonspor şenliklerine yetişecek, salı ya da çarşamba günü; 2-3 gün içersinde görünen o ki hep beraber mutlu olacağız” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Trabzonspor`da yönetim oyuncu sayısını azaltmak için harekete geçti Trabzonspor`da yönetim oyuncu sayısını azaltmak için harekete geçti

Usta öte yandan bu sezonki kadrolarını da değerlendirirken, “Hepimizin arkasında doya doya koşacağı takımı, hepimizin özlediği Trabzonspor’u sizlere izlettirmenin çabası içerisindeyiz.” diye konuştu. 32 yaşındaki milli golcü Burak Yılmaz, 2010-2012 yılları arasında formasını giydiği Trabzonspor’da çıktığı 93 resmi maçta 58 gole imza atmış ve 2011-2012 sezonunu 33 golle Gol Kralı olarak noktalamıştı.

Yayınlanma Tarihi:22:05,