SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Obradovic başarının sırrını açıkladı: ‘Özgürlük’

Sırp Blic gazetesine bir röportaj veren Obradovic, F.Bahçe’de sağladığı başarıda en önemli faktörünün Başkan Aziz Yıldırım’ın kendisine tanıdığı özgürlük olduğunu belirtti, “Bana ilk gün istediğim gibi çalışabileceğimi söyledi” dedi.

Güncellenme: 10:25, 30/07/2017
Obradovic başarının sırrını açıkladı: ‘Özgürlük’

Fenerbahçe Doğuş başantrenörü Zeljko Obradovic, Sırp basınına bir röportaj verdi.

Blic gazetesine konuşan deneyimli çalıştırıcı, sarı-lacivertli ekipte başarılı olmasının en önemli faktörlerinden bir tanesinin Aziz Yıldırım'ın kendisine tanıdığı özgürlük olduğunu belirterek “Fenerbahçe'ye geldiğimde kulüp başkanı bana istediğim gibi çalışabileceğimi, kendi bildiğim gibi hareket etmemi söyledi. Durum böyle olunca her şey çok daha kolay oluyor” dedi.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe Doğuş`un yıldızı Jan Vesely dünya evine girdi Fenerbahçe Doğuş`un yıldızı Jan Vesely dünya evine girdi

SAYGI ÖNEMLİ

Yetiştiği kulüp ve eski takımlarına karşı sahada hissettikleriyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Sırp teknik adam şöyle devam etti:

“Partizan benim için her şeydir. Beni ben yapan kulüptür. Bunun için Fenerbahçe ile Partizan maçına ilk gelişim her şeyi anlatır. Tüm salon hep bir ağızdan marş söylüyordu. Ben de bir yandan bench’te söyledim. Bu konuda kimse beni gücendirecek bir şey yapmadı. Düzgün insanlar halden anlıyor. Fenerbahçe'nin büyüklüğüne dair bir diğer önemli göstergedir bu. Partizan olsun Panathinaikos olsun, benim için eski takımlarıma karşı sahaya çıktığım içsel bir mücadele oluyor. Sonuç olarak oyuncularınızla kazanmak istiyorsunuz. Her zaman kendi takımımın taraftarlarını rakibe saygı göstermeye davet etmişimdir. Hayatta en önemli şey saygıdır. Rakibe saygı göstermiyorsan, kendine saygı göstermiyorsundur.”

İLGİLİ HABER Fenerbahçe Doğuş pota altını ABD`li yıldızla güçlendirdi Fenerbahçe Doğuş pota altını ABD`li yıldızla güçlendirdi

Skorer

Yayınlanma Tarihi:10:24,