SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Obradovic başarının sırrını açıkladı: ‘Özgürlük’

Obradovic başarının sırrını açıkladı: ‘Özgürlük’

Sırp Blic gazetesine bir röportaj veren Obradovic, F.Bahçe’de sağladığı başarıda en önemli faktörünün Başkan Aziz Yıldırım’ın kendisine tanıdığı özgürlük olduğunu belirtti, “Bana ilk gün istediğim gibi çalışabileceğimi söyledi” dedi.

Fenerbahçe Doğuş başantrenörü Zeljko Obradovic, Sırp basınına bir röportaj verdi.

Blic gazetesine konuşan deneyimli çalıştırıcı, sarı-lacivertli ekipte başarılı olmasının en önemli faktörlerinden bir tanesinin Aziz Yıldırım'ın kendisine tanıdığı özgürlük olduğunu belirterek “Fenerbahçe'ye geldiğimde kulüp başkanı bana istediğim gibi çalışabileceğimi, kendi bildiğim gibi hareket etmemi söyledi. Durum böyle olunca her şey çok daha kolay oluyor” dedi.

30 Temmuz 2017 Fenerbahçe Doğuş`un yıldızı Jan Vesely dünya evine girdi Avrupa şampiyonu Fenerbahçe Doğuş'un Çek yıldızı Jan Vesely, dünya evine girdi. Vesely'nin düğününe Fenerbahçe Asbaşkanı Ozan Balaban, Genel Menajer Maurizio Gherardini, Başantrenör Zeljko Obradovic ve takım arkadaşları da katıldı. İlgili Haberi Oku

SAYGI ÖNEMLİ

Yetiştiği kulüp ve eski takımlarına karşı sahada hissettikleriyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan Sırp teknik adam şöyle devam etti:

“Partizan benim için her şeydir. Beni ben yapan kulüptür. Bunun için Fenerbahçe ile Partizan maçına ilk gelişim her şeyi anlatır. Tüm salon hep bir ağızdan marş söylüyordu. Ben de bir yandan bench’te söyledim. Bu konuda kimse beni gücendirecek bir şey yapmadı. Düzgün insanlar halden anlıyor. Fenerbahçe'nin büyüklüğüne dair bir diğer önemli göstergedir bu. Partizan olsun Panathinaikos olsun, benim için eski takımlarıma karşı sahaya çıktığım içsel bir mücadele oluyor. Sonuç olarak oyuncularınızla kazanmak istiyorsunuz. Her zaman kendi takımımın taraftarlarını rakibe saygı göstermeye davet etmişimdir. Hayatta en önemli şey saygıdır. Rakibe saygı göstermiyorsan, kendine saygı göstermiyorsundur.”

29 Temmuz 2017 Fenerbahçe Doğuş pota altını ABD`li yıldızla güçlendirdi Avrupa şampiyonu Fenerbahçe Doğuş, pota altını ABD'li oyuncu Jason Thompson'la güçlendirdi. 31 yaşındaki pivotla bir yıllık sözleşme imzalandı. İlgili Haberi Oku

Skorer