SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mehmet Demirkol’dan Sinan Gümüş sözleri: ‘Bir maç Messi gibi, dört maç yok’

Galatasaray'dan ayrılması gündemde olan Sinan Gümüş hakkında değerlendirmelerde bulunan Mehmet Demirkol, genç futbolcunun performansını eleştirdi.

Güncellenme: 11:38, 30/07/2017
Mehmet Demirkol’dan Sinan Gümüş sözleri: ‘Bir maç Messi gibi, dört maç yok’

NTV Spor’da yorumculu yapan Mehmet Demirkol, Galatasaray’ın genç futbolcusu Sinan Gümüş hakkında açıklamalarda bulundu.

Galatasaraylı yönetici Cenk Ergün’ün “Sinan’ın kalmasını istiyoruz ama kendisi gitmek istiyor” açıklaması üzerine yorumda bulundu. Demirkol, Sinan Gümüş ile ilgili “Bir maç Messi gibi oynuyor dört maç yok” dedi.

İLGİLİ HABER Cenk Ergün: Transferde sürpriz var Cenk Ergün: Transferde sürpriz var

İşte Demirkol’un Sinan Gümüş hakkındaki açıklamaları;

“Sinan tabii ki potansiyelli oyuncu ama bir türlü olmadı. Büyük takımlar bu kadar beklemezler. Ha oldu, ha olacak geçiyor gidiyor günler. Başkasına şans vermek gerekir.”

“Sinan çok yetenekli oyuncu. Ama büyük takımda oynamanın temeli şudur, güvenilir performans. Güven aralığı yüksek oyuncu. Yani sahaya attığın zaman ne alacağını bileceksin. Bir maç Messi gibi oynuyor, dört maç yok. Oyuncudan ne alacağını bileceksin ve adam sana onu verecek.”

İLGİLİ HABER Bruma`dan Sinan Gümüş ve Benfica açıklaması Bruma`dan Sinan Gümüş ve Benfica açıklaması

“TEKNİK DİREKTÖR DE YIPRANIYOR”

“Bir maçta Sinan neler yapıyor diyorsun, bir maçta sahada mı diyorsun. Bu oyuncuya şans vermeyen teknik direktör de yıpranıyor. Senin elinde Sinan gibi oyuncu var şans vermiyorsun diyor taraftar. Kendi açısından haklı bir maç önce görmüş ya da antrnemanda haberleri gelmiş 5 tane atmış adam. Sonra sahaya çıkıyor, ilk Östersunds maçını izledik oynadı mı oynamadı mı belli değil”

Yayınlanma Tarihi:11:22,