SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray, Marouane Fellaini’nin peşinde

Galatasaray, Marouane Fellaini’nin peşinde

Osmanlıspor, Ndiaye için dünyaları isteyince gözler 29 yaşındaki Belçikalı’ya çevrildi. Sarı-kırmızılılar, Manchester United’a resmi teklif hazırlığı yapıyor

Takımın orta sahasını sağlama almak isteyen G.Saray, Fernando'nun ardından bir yıldızı daha bünyesine kazandırmaya çalışıyor.

Badou Ndiaye için Osmanlıspor'a resmi teklifte bulunan sarı-kırmızılılar, 6 milyon Euro'luk son önerisi de kabul görmeyince frene bastı. Alper Narman başta olmak üzere bazı yöneticiler, Marouane Fellaini ismini gündeme getirdi.

30 Temmuz 2017 Fernando`dan Galatasaray taraftarını heyecanlandıran paylaşım İlgili Haberi Oku

SELÇUK, TRABZONSPOR’A GİDEBİLİR

Chelsea’den Matic'i kadrosuna katmak isteyen Manchester United, 29 yaşındaki Belçikalı orta saha oyuncusunu gözden çıkardı. Fellaini için İngiliz kulübünün kapısı çalınacak ve şartlar sorulacak.

Eğer bütçeye uyarsa Belçikalı'nın transferi için gaza basılacak. Fellaini'nin gelmesi durumunda kaptan Selçuk'un Trabzonspor'a gitmesinin yolu açılacak.

29 Temmuz 2017 Cenk Ergün: Transferde sürpriz var Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün, transferde sürprizlerin olacağını açıkladı. İlgili Haberi Oku