SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Robin van Persie, Feyenoord’a çok yakın!

Fenerbahçe'nin büyük umutlarla transfer ettiği ancak bir van Hooijdonk gibi efsane çıkaramadığı Hollandalı golcü van Persie için ayrılık çanları artık daha çok çalıyor.

Güncellenme: 08:16, 29/07/2017
Robin van Persie, Feyenoord’a çok yakın!

Hollanda kaynaklı Voetbal International’da yayınlanan son habere göre, ‘Uçan Hollandalı’ ile Feyenoord anlaştı. van Persie’nin Fenerbahçe’deki yüksek ücretini kendi ülkesinde kazanmaya devam edemeyeceği ve bu nedenle fedakarlık yapmak zorunda kaldığı vurgulandı.

Şimdi Feyenoord, Fenerbahçe’nin kapısını çalacak. Bir diğer seçenek de, van Persie’nin Fenerbahçe ile anlaşarak kendi bonservisini alması. Feyenoord’un van Persie ile 1 yılı opsiyonlu 2 yıllık sözleşme imzalaması bekleniyor.

Haberdeki dikkat çeken bir diğer nokta ise, Fenerbahçe’nin, van Persie olmamasına rağmen Sturm Graz’ı 2-1 yenmesinin altının çizilmesi… Feyenoord, son dönemde sattığı futbolculardan dolayı kasasına yaklaşık 40 milyon euro koydu.

Fenerbahçe ise henüz beklenen golcü transferini yapmadı. Sızan haberlere göre buna rağmen iyi bir teklif gelmesi halinde van Persie’nin gitmesine sıcak bakılıyor.

(Ajansspor)

İLGİLİ HABER Fenerbahçe`nin Danimarkalı savunmacısı Simon Kjaer Sevilla`da Fenerbahçe`nin Danimarkalı savunmacısı Simon Kjaer Sevilla`da

Yayınlanma Tarihi:08:15,