SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Deneyimli teknik adam Mustafa Denizli, CNN Türk’te Hakan Çelik’İn Milli Takım ile ilgili gelen sorusuna yanıt verdi.

Kendiside TFF’den teklif gelmediğini söyleyen Mustafa Denizli, ‘Ben de medyadan duyuyorum. Böyle durumlarda bunlar yazılır. Hayır şu ana kadar Mill Takım’dan teklif gelmedi. Ancak, fikir düzeyinde ismimim geçmesi normaldir. Herhalde karışık bir dönem şu anda. Orada böyle bir dönemin geçmesi normaldir. Teklif gelirse cevap veririm. Ama şu anda bir cevap vermem. Milli Takım reddedilemeyedek bir tekliftir. cevabını verdi.

Fatih Terim’in görevi bırakma sürecini değerlendiren Denizli, ‘Terim son derece düzgün temiz kalpli ama sinirlenebilen bir insandır. Hepimizin oluyor. Biz içeri, o dışarı patlıyor. Fatih Terim saha dışı nedenlerden dolayı Milli Takımı bıraktı. Fatih Terim’in üzerine şu an fazla gidiliyor.’ ifadelerini kullandı.

ARDA TURAN’A GELEN TEKLİFİ AÇIKLADI

“Arda Turan genç. Bir abisiyle o tarz bir olay yaşamamalıydı. Hata tabii ki. Ancak anlık sinirlenmeler yaşanıyor. Arda Turan, Çin’den teklif aldı. Çok ciddi bir rakam. O para her şeyi değiştirir. Barcelona’dan aldığı paranın 2 katından fazla. Gitme dedim. Burak’ın da gitmesini istemedim. Çin futbol ülkesi değil.”

İLGİLİ HABER Fatih Terim için Rüştü Reçber`den suç duyurusu Fatih Terim için Rüştü Reçber`den suç duyurusu

Yayınlanma Tarihi:10:42,