SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Gregory van der Wiel Fenerbahçe’yi FIFA’ya şikayet etti

Gregory van der Wiel Fenerbahçe’yi FIFA’ya şikayet etti

Fenerbahçe'nin kadro dışı bıraktığı ve disiplin cezası verdiği Hollandalı futbolcu Gregory van der Wiel'in FIFA'ya gittiği öğrenildi. Gregory van der Wiel, FIFA'dan cezaların kaldırılmasını istedi.

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, kadro dışı bırakılan Gregory van der Wiel'e kulübün 2 disiplin cezası verdiğini belirterek, “O cezaların iptali için FIFA’ya gitti. 16 Ağustos'a kadar kulüpten alacağı yok. Şu anda kendisine testler uygulanıyor. Takıma yapılan testler ona da yapılıyor. Kendisini isteyen kulüpler var. Şu anda görüşülüyor” ifadelerini kullandı.

29 Temmuz 2017 Simon Kjaer transferinde son durum... Fenerbahçe Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Divan Kurulu'nun ardından basın mensuplarıyla sohbet etti. Uslu, Kjaer'in transferinin kesinleşmediğini söyledi. İlgili Haberi Oku

Mosturoğlu, Van der Wiel'in, Ümit Akbulut tarafından dolandırıldığını iddia etmesiyle ilgili olarak da, “Kulüp en başında kendisini dolandırılacağı konusunda uyarmıştı. Ancak kimseyi dinlemedi, gitti o adamla iş yaptı” açıklamasını yaptı.

29 Temmuz 2017 Fenerbahçe`de `Kocaman` değişim Aykut Kocaman'ın takımında yerli oyuncular daha çok sorumluluk alırken Fenerbahçeli futbolcular, orta sahayı hızlı geçiyor. İsabetli pas ve koşu mesafelerinin artması da dikkat çekti. İlgili Haberi Oku