SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

James Rodriguez Daniela Ospina evliliği bitti

Real Madrid'den ayrılıp Bayern Münih'e transfer olan Kolombiyalı futbolcu James Rodriguez, 6 yıllık eşi Daniela Ospina'yla ayrıldı.

Güncellenme: 10:08, 28/07/2017
James Rodriguez Daniela Ospina evliliği bitti

Real Madrid’den ayrılıp Bayern Münih’e transfer olan Kolombiyalı futbolcu James Rodriguez, 6 yıllık eşi Daniela Ospina’yla ayrıldı.

İspanyol ekibinde yeterince forma şansı bulamayınca Bayern Münih’in iki yıllık kiralama teklifini kabul ederek Almanya’ya giden James Rodriguez sadece işini değil aşkını da değiştirdi.

6 yıldır evli olduğu Daniela Ospina’yla ayrılığı resmen açıklanan James Rodriguez herkesi şoke etti.

Sosyal medyadan duyuruldu

Ayrılığı Ospina’nın sözcüsü olan Tatiana Zuluaga sosyal medyadan açıkladı.

David Ospina’nın kardeşi

Arsenal formasını giyen kaleci David Ospina’nın kardeşi olan Daniel Ospina ile James Rodriguez’in bir kız çocukları bulunuyor. Aslında ayrılık dedikoduları bir süredir magazin basınının gündemindeydi. James, Almanya’ya yerleşirken eşi Daniela ise Kolombiya’ya dönmüştü. Spot ışıklarından uzak kalmaya çalışan ikili buna rağmen evliliklerini sürdüremedi.

Anlaşarak ayrıldılar

Zuluaga yaptığı açıklamada ikilinin en iyi koşullarda anlaşarak ayrıldığını birbirlerine karşı duydukları sevgi ve saygının ise sonsuza kadar süreceğini bildirdi. İkili evlendiğinde James Rodriguez 19, Daniela Ospina ise 18 yaşındaydı.

İLGİLİ HABER Ronaldo için sürpriz Milan gelişmesi! Ronaldo için sürpriz Milan gelişmesi!

Yayınlanma Tarihi:10:07,