SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaraylı taraftarlar çıldırdı! “Alo, Fatih Terim geliyor mu?”

Galatasaraylı taraftarlar çıldırdı! “Alo, Fatih Terim geliyor mu?”

Tecrübeli çalıştırıcı Fatih Terim'in Milli Takım ile yollarını ayırmasının ardından Galatasaraylı taraftarları heyecan sardı. Sarı kırmızılılar kulübü arayarak "Fatih Terim geliyor mu?" diye sorarak bilgi almaya çalışıyor.

Galatasaray’ı Fatih Terim heyecanı sardı. Terim'in döneceği beklentisi sarı kırmızılı taraftarları ayağa kaldırdı.

Wesley Sneijder'in gönderilmesi ve UEFA Avrupa Ligi'nde Östersunds'a elenilmesi sonrasında düşen kombine bilet satışları Terim'in Türkiye Futbol Direktörlüğü'nden ayrılmasıyla yeniden yükselişe geçti.

Sneijder'in ayrılmasından sonra 100, Östersunds bozgunundan sonra da 200 kombine bilet sahibi taraftar kulübe başvurarak, kombinelerini iade etti.

Galatasaray'a 6 lig şampiyonluğu kazandıran Terim'in yeniden takımın başına geçme ihtimali ortaya çıkınca, kombine iptal talebinde bulunan 200 kişi başvurularını geri çekti.

Terim'in milli takımdan ayrılmasından sonra geçen 2 günde hiç yeni iade talebi olmadı.

28 Temmuz 2017 Florya`da `Terim` baskısı, Özbek`ten Tudor hamlesi Galatasaray'da camia “Florya'nın anahtarını Terim'e ver, rahatla” diyerek Başkan Dursun Özbek'e baskı yaparken, başkan akşam saatlerinde Tudor ile bir araya geldi, “Takımın başındasın” dedi. İlgili Haberi Oku

“FATİH TERİM GELİYOR MU?”

Olayın dikkat çeken bir başka yönü ise yüzlerce taraftarın Galatasaray Kulübü'nü telefon yağmuruna tutması oldu. Kombine alma niyetiyle kulübü arayan taraftarlar, telefondaki yetkililere, “Fatih Terim geliyor mu?” sorusunu yöneltiyor.

Başkan Dursun Özbek ise bu konuda sessiz bir bekleyiş içinde. Kadroyu Igor Tudor'un istekleri doğrultusunda oluşturan Özbek, geçen yıl da istediği Terim konusunda şimdilik bir yorum yapmıyor.

Yöneticiler ise Terim ile ilgili sorulara, “Bu, zaman isteyen bir konu. Ama olmayacak bir şey değil” cevabını vermekle yetiniyor.

28 Temmuz 2017 Galatasaray, Fernando transferinde sona yaklaştı İngiliz ekibi Manchester City'nin gözden çıkardığı orta saha oyuncusu Fernando'yu transfer etmek isteyen Galatasaray, anlaşmaya çok yakın. İlgili Haberi Oku

Hürriyet