SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Samsunspor açılış maçına hazırlandı

Samsunspor açılış maçına hazırlandı

TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor, yeni stadının açılış maçına hazırlanıyor. Samsunspor, 29 Temmuz'da Yeni 19 Mayıs Stadyumu'nun açılışında Ankaragücü'yle karşı karşıya gelecek.

29 Temmuz'da Yeni 19 Mayıs Stadyumu'nun açılış karşılaşmasında Ankaragücü ile karşılaşacak olan Samsunspor, çalışmalarını Samsun'da sürdürdü.

TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor, Erzurum'da yaptığı 2. kamp döneminde oynadığı 3 hazırlık maçını da kazanmıştı. Dün oynadığı oynanan Konya Anadolu Selçuklu maçının ardından kara yolu ile Samsun'a dönen Samsunspor, yeni sezona hazırlık çalışmalarına ara vermeden sürdürdü. 22 Temmuz 2017 Samsunspor'un anlaştığı oyuncunun kalbinde yetersizlik çıktı Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, Samsun'a getirdikleri Portekizli oyuncu Abel İssa Camara'nın kalbinde yetersizlik çıktığı ve futbol oynamasında risk olduğu için transferden vazgeçip başka yabancılara yöneldiklerini söyledi. İlgili Haberi Oku

Nuri Asan Tesisleri'nde Teknik Direktör Alpay Özalan yönetiminde çalışan kırmızı-beyazlılar, antrenmana düz koşu ile başladı. 5'e 2 top kapma çalışması ve istasyon çalışmasıyla devam eden antrenman, pas ve taktik çalışmasıyla sonlandı.

Öte yandan Samsunspor'da Teknik Direktör Alpay Özalan yarın bir basın açıklaması yapacağını dile getirdi. 16 Temmuz 2017 Samsunspor'un kazada ölen futbolcuları durakta ölümsüzleştirildi Samsun Büyükşehir Belediyesi ve SAMULAŞ A.Ş., tarafından Samsunspor Tramvay İstasyonu'na 1989 yılında ölen futbolcuların görüntüsünün yer aldığı mankenleri yerleştirdi. İlgili Haberi Oku