SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Samsunspor açılış maçına hazırlandı

TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor, yeni stadının açılış maçına hazırlanıyor. Samsunspor, 29 Temmuz'da Yeni 19 Mayıs Stadyumu'nun açılışında Ankaragücü'yle karşı karşıya gelecek.

Güncellenme: 22:41, 27/07/2017
Samsunspor açılış maçına hazırlandı

29 Temmuz'da Yeni 19 Mayıs Stadyumu'nun açılış karşılaşmasında Ankaragücü ile karşılaşacak olan Samsunspor, çalışmalarını Samsun'da sürdürdü.

TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor, Erzurum'da yaptığı 2. kamp döneminde oynadığı 3 hazırlık maçını da kazanmıştı. Dün oynadığı oynanan Konya Anadolu Selçuklu maçının ardından kara yolu ile Samsun'a dönen Samsunspor, yeni sezona hazırlık çalışmalarına ara vermeden sürdürdü. İLGİLİ HABER Samsunspor'un anlaştığı oyuncunun kalbinde yetersizlik çıktı Samsunspor'un anlaştığı oyuncunun kalbinde yetersizlik çıktı

Nuri Asan Tesisleri'nde Teknik Direktör Alpay Özalan yönetiminde çalışan kırmızı-beyazlılar, antrenmana düz koşu ile başladı. 5'e 2 top kapma çalışması ve istasyon çalışmasıyla devam eden antrenman, pas ve taktik çalışmasıyla sonlandı.

Öte yandan Samsunspor'da Teknik Direktör Alpay Özalan yarın bir basın açıklaması yapacağını dile getirdi. İLGİLİ HABER Samsunspor'un kazada ölen futbolcuları durakta ölümsüzleştirildi Samsunspor'un kazada ölen futbolcuları durakta ölümsüzleştirildi