SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Medipol Başakşehir’de Başkan Göksel Gümüşdağ açıklamalarda bulundu

Medipol Başakşehir’de Başkan Göksel Gümüşdağ açıklamalarda bulundu

Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu ilk maçında Club Brugge'le 3-3 berabere kalan Medipol Başakşehir'de Başkan Göksel Gümüşdağ müsabakanın ardından açıklamalarda bulundu. Gümüşdağ rövanş için Başakşehir taraftarını tribünlere çağırdı.

UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu ilk maçında Club Brugge’e konuk olan Medipol Başakşehir, 2-0 geri düştüğü daha sonra muhteşem bir geri dönüşle 3-2 öne geçtiği maçtan 3-3’lük beraberlikle ayrıldı ve İstanbul’a avantajlı bir skorla döndü.

Başakşehir’de müsabakanın ardından açıklamalarda bulunan Göksel Gümüşdağ, skordan ve takımın “Başakşehir karakterini sahaya yansıtmasından” mutlu olduğunu ifade etti ve turu İstanbul’da geçmek istediklerini belirtti.

Taraftarları tribünlere çağıran Gümüşdağ, “Club Brugge daha önce birçok Türk takımını elemiş bir takım. 2-0’dan dönebilmek önemli başarı. 3-3’lük skorla önemli avantaj sağladık. Bu avantajı kullanarak Başakşehir halkının da desteğiyle ikinci maçta turu geçmek istiyoruz” diye konuştu.

Temkinli ifadeler de kullanan Gümüşdağ, “Önemli bir avantaj yakaladığımızı düşünüyorum ama henüz her şey bitmiş değil. İşimiz kolay değil, bir avantaj sağladık. Bu avantajı kullanarak ikinci maçta turu geçmek istiyoruz” dedi. 26 Temmuz 2017 Başakşehir`den harika geri dönüş! Avantaj bizde... Başakşehir için gece kabus gibi başladı! Harika tamamlanacakken Denswil izin vermedi! Abdullah Avcı'nın öğrencileri ikinci yarıda 2-0'dan gelip 3-2 öne geçti ancak İstanbul'a 3-3'lük beraberlikle geri döndü! Temsilcimiz haftaya Çarşamba, Şampiyonlar Ligi play-off biletini İstanbul'da cebine koymaya çalışacak. İlgili Haberi Oku