SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Medipol Başakşehir’de Başkan Göksel Gümüşdağ açıklamalarda bulundu

Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu ilk maçında Club Brugge'le 3-3 berabere kalan Medipol Başakşehir'de Başkan Göksel Gümüşdağ müsabakanın ardından açıklamalarda bulundu. Gümüşdağ rövanş için Başakşehir taraftarını tribünlere çağırdı.

Güncellenme: 00:20, 27/07/2017
Medipol Başakşehir’de Başkan Göksel Gümüşdağ açıklamalarda bulundu

UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu ilk maçında Club Brugge’e konuk olan Medipol Başakşehir, 2-0 geri düştüğü daha sonra muhteşem bir geri dönüşle 3-2 öne geçtiği maçtan 3-3’lük beraberlikle ayrıldı ve İstanbul’a avantajlı bir skorla döndü.

Başakşehir’de müsabakanın ardından açıklamalarda bulunan Göksel Gümüşdağ, skordan ve takımın “Başakşehir karakterini sahaya yansıtmasından” mutlu olduğunu ifade etti ve turu İstanbul’da geçmek istediklerini belirtti.

Taraftarları tribünlere çağıran Gümüşdağ, “Club Brugge daha önce birçok Türk takımını elemiş bir takım. 2-0’dan dönebilmek önemli başarı. 3-3’lük skorla önemli avantaj sağladık. Bu avantajı kullanarak Başakşehir halkının da desteğiyle ikinci maçta turu geçmek istiyoruz” diye konuştu.

Temkinli ifadeler de kullanan Gümüşdağ, “Önemli bir avantaj yakaladığımızı düşünüyorum ama henüz her şey bitmiş değil. İşimiz kolay değil, bir avantaj sağladık. Bu avantajı kullanarak ikinci maçta turu geçmek istiyoruz” dedi. İLGİLİ HABER Başakşehir`den harika geri dönüş! Avantaj bizde... Başakşehir`den harika geri dönüş! Avantaj bizde...