SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Belçika basınından Club Brugge’e ağır eleştiri

UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunun ilk maçında temsilcimiz Başakşehir ile 3-3 berabere kalan Club Brugge, Belçika basını tarafından yerden yere vuruldu

Güncellenme: 10:48, 27/07/2017
Belçika basınından Club Brugge’e ağır eleştiri

Belçika basını, Club Brugge’un Medipol Başakşehir karşısında 2-0 öne geçmesine rağmen 3-3 berabere kalmasını, “Kendi ayaklarına ateş ettiler” şeklinde değerlendirdi.

UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunun ilk maçında deplasmanda Belçika’nın Club Brugge takımıyla 3-3 berabere kalan Medipol Başakşehir, rövanş için avantaj yakaladı.

Gazeteler dün geceki maçı enine boyuna eleştirdi ve kendi takımlarının kazanacak bir oyun ortaya koyamadıklarını, öne geçmişken büyük bir avantaj kaçırdıklarını yazarken, Başakşehir’in hak ettiği bir sonuç aldığı görüşünde birleşti.

İLGİLİ HABER Başakşehir`den harika geri dönüş! Avantaj bizde... Başakşehir`den harika geri dönüş! Avantaj bizde...

Belçika basını maçla ilgili olarak, “Club Brugge 2-0 öndeyken yediği gollerle soğuk duş etkisi altında kaldı. Dehşet verici zayıf savunması, konuk takımın gollerinin art arda gelmesini sağladı. Club Brugge’u İstanbul’da çok zorlu bir deplasman bekliyor” ifadelerini kullandı.

Spor medyası ayrıca, 2-0’lık avantajı koruyamayan Club Brugge için, “Kendi ayaklarına ateş ettiler” şeklinde yazdı.

Öte yandan, “Maça hızlı başlayan Club Brugge, rakibi karşısında erken bulduğu gollerle yakaladığı skor üstünlüğünü, ikinci yarıdaki vasat savunmasıyla yitirdi. Fakat Club Brugge’un tur için hala umudu var” yorumları yapıldı.

İLGİLİ HABER Abdullah Avcı oyundan ve skordan memnun Abdullah Avcı oyundan ve skordan memnun

Yayınlanma Tarihi:10:40,