SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Son dakika! Şenol Güneş’ten flaş milli takım açıklaması

Son dakika! Şenol Güneş’ten flaş milli takım açıklaması

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fatih Terim'in ayrılmasından sonra çıkan milli takım iddialarına noktayı koydu. Güneş, "Beşiktaş'ta yapacak çok işim var" dedi.

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in TFF’yle anlaşarak görevinden ayrılmasının ardından gündeme ilk gelen isim olan Şenol Güneş’in menajeri Deniz Türker, konuya açıklık getirdi.

Sporx’e konuşan Deniz Türker, Güneş’in milli takım için kapıları kapattığını belirtti. Şenol Güneş, Deniz Türker’le yaptığı telefon konuşmasında, “Beşiktaş’la yapacak daha çok işim var. 2 yıl kontrat uzattık. Bu iki yıl boyunca sadece Beşiktaş’a konsantre olmuş durumdayım. Ben bir görevdeyken, bir takımdan sorumluyken başka şeyler düşünmek hayat görüşüme aykırı” ifadelerini kullandı.

Şenol Güneş; Abdullah Avcı, Mustafa Denizli ve Mircea Lucescu’yla birlikte A Milli Futbol Takımı için gündeme gelen dört isim arasında başı çekiyordu.

‘Benim zaten bir milli görevim var’

Öte yandan Şenol Güneş, Beşiktaş’ın İspanya kampında da konuyla ilgili bir açıklamada bulundu. Güneş, “Fatih Hoca’nın ayrılmasına üzüldüm, ben de o göreve geldim, yalnız kaldım. Fatih Hoca’ya teşekkür borçluyuz, çok iyi işler yaptı. Bu karar Federasyon’un kararıdır. Beşiktaş teknik sorumlusu olarak hayırlı olmasını dilerim. Fatih Hoca’yla her zaman görüşüyordum. Milli Takım için kendi şahsım adına konuşma yetkisine sahip değilim. O konu yönetimdedir. Böyle bir teklif gelmedi. Zaten gelecek olsa bile bana gelmesi doğru değildir, başkana gelmelidir. Ben Beşiktaş’ta çok mutluyum. Konratımı daha yeni uzattık. Benim zaten bir milli görevim var, o da Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olmak” diye konuştu.

26 Temmuz 2017 Son dakika Fikret Orman`dan Fatih Terim ayrılığı sonrası Şenol Güneş açıklaması Fatih Terim'in ayrılığı sonrasında gündeme gelen Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş için siyah-beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman'dan açıklama geldi. İlgili Haberi Oku

26 Temmuz 2017 Fatih Terim`in yerine kim gelecek? İşte muhtemel adaylar Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in gündemi sarsan istifasının ardından Milli Takım'ın bir sonraki hocasının kim olacağı sorusu derhal sorulmaya başlandı. İhtimaller dahilinde akıllara gelen ilk isimler, herkesin tahmin edebileceği isimler... İlgili Haberi Oku