SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son dakika Fikret Orman’dan Fatih Terim ayrılığı sonrası Şenol Güneş açıklaması

Fatih Terim'in ayrılığı sonrasında gündeme gelen Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş için siyah-beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman'dan açıklama geldi.

Güncellenme: 22:28, 26/07/2017
Son dakika Fikret Orman’dan Fatih Terim ayrılığı sonrası Şenol Güneş açıklaması

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Fatih Terim’in A Milli Futbol Takımı’ndan ayrılmasından sonra gündeme gelen Şenol Güneş ismi sonrasında bir açıklama yaparak, “Şenol Güneş, Olmayacak duaya amin demektir” gibi net ifade kullanarak tavrını belli etti.

Orman’ın siyah-beyazlı kulübün resmi sitesinden yaptığı açıklama şöyle;

“Şenol Güneş gibi kamuoyu tarafından da başarıları taktir edilen, 2002’de Dünya 3’üncüsü yaptığı Milli Takım için çözüm odağı görülen bir teknik direktöre sahip olduğumuz için mutluyuz..

Ancak iki yıldır üstüste şampiyonluk yaşadığımız Şenol Güneş hocamızla bundan sonra da birlikte nice zaferler yaşamak düşüncesindeyiz.

Kamuoyunda Milli Takım için Şenol Güneş isminin ilk akla gelmesini anlaşılabilir buluyorum.

Ancak Beşiktaş takımının, camiasını ve taraftarının huzurunu bozacak sanal bir gündemin oluşturulmasını da yanlış bulurum, karşı çıkarım.

Şenol Güneş, “Olmayacak duaya amin demektir.”

Beşiktaş olarak yeni sözleşme uzattığımız Şenol hocamızla ilgili tavrımız nettir.

Beşiktaş’ın ne kadar başarılı olmasını istiyorsak, bir o kadar da A Milli Takım’ın başarılı olmasını ve 2018 Dünya Kupası’nda olmasını bütün kalbimizle arzu ederiz.

Fikret Orman

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı”

İLGİLİ HABER Mehmet Demirkol: Fatih Terim`in istifası Beşiktaş ve Galatasaray`ı etkileyecek! Mehmet Demirkol: Fatih Terim`in istifası Beşiktaş ve Galatasaray`ı etkileyecek!

Yayınlanma Tarihi:19:47,