SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray transferde hız kesmiyor, uçaklar hazırda bekliyor

Sarı-kırmızılılar, Feghouli’yi bitirdi. Cezayirli sağ açık için West Ham’a 5 milyon Euro ödenecek. Orta sahaya takviye için Fernando ve Ndiaye, savunma için de Denayer ve Costa gündemde...

Güncellenme: 09:12, 26/07/2017
Galatasaray transferde hız kesmiyor, uçaklar hazırda bekliyor

Galatasaray’da Lucescu ve Tudor ile ilgili tartışmalar devam ederken transfer operasyonu da hız kesmedi.

Östersunds faciasını unutturmak isteyen sarı-kırmızılı yönetim, farklı bölgeler için takviye çalışmalarını sürdürüyor. Hedeflerden biri olan Sofiane Feghouli'de mutlu sona ulaşıldı.

Cimbom'un, 27 yaşındaki Cezayirli sağ açık için İngiliz ekibi West Ham United'a 5 milyon Euro ödeyecek. 3+1 yıllık imza atacak Feghouli de sezon başı 3.9 milyon Euro alacak.

Futbol Direktörü Cenk Ergün’ün bizzat İngiltere’ye giderek işini bitirdiği Sofiane Feghouli, doğrudan Galatasaray’ın ikinci etap kampına katılacak.

Transferin resmiyete dökülmesi için artık son evrakların düzenlendiği ve ödeme planı üzerinde görüşmeler yapıldığı öğrenildi. Feghouli takıma katıldıktan sonra bir süre özel bir programla takımdan ayrı olarak çalışacak.

Hücum hattını belirledikten sonra Galatasaray'da sıra orta saha ve savunmaya takviyeye geldi.

İLGİLİ HABER Galatasaray`da Lucescu ve Tudor kararı Galatasaray`da Lucescu ve Tudor kararı

OSMANLISPOR’DAN RET

Gianelli İmbula'da aradığını bulamayan sarı-kırmızılılar, Osmanlıspor'un Senegalli orta saha oyuncusu Badou Ndiaye için harekete geçti. Sportif Direktör Cenk Ergün, başkent ekibine 5 milyon Euro + Ryan Donk'u önerdi ama olumsuz yanıt aldı. Gündemde De Jong ve Hakan Balta'nın takasta önerilmesi de var.

Orta sahaya diğer aday Fernando için Manchester City ile pazarlıklar sürüyor. Savunma için düşünülen isimler de Jason Denayer (stoper / sağ bek) ve Jaume Costa (sol bek).

Yayınlanma Tarihi:07:29,