SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

David Beckham’ı çileden çıkaran paylaşım… Bakın eşi Victoria’dan intikamını nasıl aldı

David Beckham, eşi Victoria'nın yaptığı bir paylaşım sonrası ağzını bozdu. Kendi videosunun yer aldığı paylaşımda David Beckham'ı Indiana Jones'a benzeten Victoria, yıldız futbol adamının tepkisinden kurtulamadı.

Dünyaca ünlü İngiliz futbol adamı David Beckham, eşinin paylaştığı bir video sonrası çileden çıkarak ağzını bozdu. Victoria’nın resmi Instagram hesabından paylaştığı videoda David Beckham, atletizm salonunda kafasında kovboy şapkasıyla hareket yapmaya çalışırken, arkada Indiana Jones müziği çalıyor.

29 Haziran 2017 Sneijder, Beckham`ın izinde David Beckham'la adını duyuran LA Galaxy'nin yolundan giden MLS'in yeni takımı LAFC, Galatasaray'ın 10 numarasına iki yıllık kontrat önerdi. İlgili Haberi Oku

Bu videoyu görünce tepkisini eşi Victoria’nın Instagram hesabına yazdığı yorumla veren David Beckham ‘P…. Bunun intikamını alacağım’ yazdı. Daha sonra eşinin komik duruma düştüğü bir fotoğraf paylaşan David Beckham, ‘Eğlenceli bir gün. Fakat birileri arabaya binmekte zorlanıyor’ yazdı. David Beckham’ın intikamının bu fotoğraf ile sınırlı kalıp kalmayacağı merak ediliyor.